Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  „Baltic Agro” ir „Tradecorp” stiprina bendradarbiavimą Baltijos šalyse

  Po 15 metų sėkmingo darbo kartu, „Tradecorp” ir „Baltic Agro” suvienijo savo jėgas ir sustiprino tarpusavio bendradarbiavimą Baltijos šalyse, ko pasekoje pasirašyta iššskirtinė sutartis, kuri įsigaliojo 2016-01-01; ir patvirtinti bendri tikslai tarp trijų Baltijos šalių. „Tradecorp” įsipareigoja diegti naujoves Baltijos šalių rinkoje, stiprinti pardavimų skatinimą pasitelkiant technologines žinias, marketingo, bei komunikacijos priemones.

  „Tradecorp” užtikrins šiuos procesus:

  1. Renata Laurė, buvusi UAB „Baltic Agro” specialiųjų trąšų grupės vadovė Baltijos šalims, tampa „Tradecorp” darbuotoja ir pradeda eiti Baltijos šalių direktorės pareigas.
  2. Naujai įdarbinti „Tradecorp” techniniai konsultantai bus pavaldūs tiesiogiai Dr.Renatai Laurei, kurių pagrindinis tikslas padėti „Baltic Agro” komandai didinti pardavimus.
  3. Dace Strautina, pirmoji darbuotoja Latvijoje, prisijungusi prie „Tradecorp” techninių konsultantų komandos. Papildomai du „Tradecorp” techniniai konsultantai, pilnai integruoti į „Baltic Agro” įmones Lietuvoje ir Latvijoje, bus įdarbinti 2016 metais.

  Danas Jankauskas užima UAB „Baltic Agro” Specialiųjų trąšų grupės vadovo poziciją, pakeisdamas Dr. Renatą Laurę.