Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Sertifikatai ir įsipareigojimai

  » Apie mus » Sertifikatai ir įsipareigojimai

  „Tradecorp“ daugiausia dėmesio skiria aukščiausios kokybės efektyvių produktų plėtrai, taip pat remiame gerosios žemdirbystės praktiką, laikomės aplinkosaugos bei taupaus gamtos išteklių naudojimo reikalavimų.

  Aplinkosauga ir žmonių sveikata – Reach

  Logo REACH_2013Vienas iš „Tradecorp“ prioritetų – vadovautis REACH reglamentu ((EB) Nr. 1907/2006), kurio pagrindinis uždavinys yra sumažinti poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai naudojant cheminius produktus. Įmonė yra viena iš partnerių įgyvendinant šį projektą. Daug metų gilinamos žinios apie produktus, jų naudojimą ir galimybes užtikrinti maksimalų saugumą.

   

  Kokybė ir aplinkosauga: ISO 9001 ir ISO 14001

  ISO9001_14001_EN

  2005 m. „Tradecorp“ įgijo ISO 9001 sertifikatą, kurį suteikė Norvegijos agentūra DNV. Šis sertifikatas patvirtina „Tradecorp“ įmonės požiūrį į kokybę, paslaugas ir produktus, taip pat nuolatinį produktų ir paslaugų tobulinimą.
  ISO 14001:2004 sertifikatas užtikrina minimalų fabrikuose gaminamų produktų poveikį aplinkai, mažesnį išmetamųjų dujų kiekį, efektyvų natūralių medžiagų naudojimą ir atliekų mažinimą.

   

  Korporatyvinė socialinė atsakomybė – Pasaulinis susitarimas

  266x178 (4)„Tradecorp“ yra Jungtinių Tautų pasaulinio susitarimo narė, tai reiškia, kad „Tradecorp“ pripažįsta ir laikosi 10 pasaulinio susitarimo principų, apimančių žmogaus ir darbuotojų teises, gamtos apsaugą ir antikorupciją.

   

   

   

  Biostimuliacinis žemės ūkis: „Tradecorp“ ir EBIC

  EBIC logoViena iš svarbiausių „Tradecorp“ užduočių – teikti ūkininkams pasiūlymus, kurie keltų žemės ūkio efektyvumą: leistų pagaminti daugiau aukštos kokybės produkcijos, tačiau kuo mažesnėmis sąnaudomis ir kuo mažiau kenkiant aplinkai. Biostimuliatoriai daro didelę įtaką technologijoms ir inovacijoms.

  2011 m. „Tradecorp“ ir kiti devyni biostimuliatorių gamintojai sujungė savo jėgas ir įkūrė Europos biostimuliatorių pramonės tarybą (EBIC). Šiandien EBIC priklauso daugiau kaip 35 įmonės. Tai yra pagrindinis atskaitos taškas žemės ūkio sektoriui ir Europos institucijoms.