Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Ekologinis žemės ūkis

  » Produktai » Ekologinis žemės ūkis

  Logo Ecocert - INTRANTS_Q_A„Tradecorp“ saugo aplinką ir tausoja natūralius gamtos išteklius. Mes dirbame taip, kad gamintume tik aukščiausios kokybės produktus, tausodami natūralius gamtos išteklius bei mažindami poveikį aplinkai. Žinoma, kartu padedame užauginti ir gausų derlių.

  Nuo 2006 m. galime užtikrinti, kad mūsų gaminami produktai yra pripažįstami įvairių agentūrų ir organizacijų. Tai ūkininkams garantuoja saugų produktų naudojimą ekologiniuose ūkiuose. Kiekvienais metais Ispanijos organizacija „Ecocert Iberica“ atlieka techninius bandymus ir tvirtina produktų panaudojimo galimybes.

  Daugelis „Tradecorp“ produktų yra patvirtinti ekologiniams ūkiams, keletas jų pažymėti Europos standartus atitinkančiu ženklu ((EB) Nr. 834/2007 ir Nr. 889/2008) ir NOP („National Organic Programme“).

  Trąšų ar dirvožemio gerinimo priemonių sąrašas, tinkančių naudoti ekologinėje gamyboje:

  Daugiau informacijos: čia ir Valstybinė augalininkystės tarnyba