Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

Vardas

El. paštas

Tel.

Šalis

Specializacija

Žinutė

Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com


Kontaktai

Tradecorp

Gamyklos

» Apie mus » Gamyklos

„Tradecorp“ yra jungtinė įmonė, kurioje dirba daugiau kaip 200 profesionalių darbuotojų daugiau nei 60 pasaulio šalių 5 žemynuose.

„Tradecorp“ produkcija skirtingoms trąšų rinkoms gaminama dviejose gamyklose Ispanijoje.

Gamyklos

AvilaFactory, Ispanija. Šioje gamykloje gaminame chelatus. Tai viena iš pasaulio gamyklų, kurioje galima sintetinti EDDHA. Be kita ko, šioje gamykloje gaminami „Ultaferro“, „Tradecorp Cu“ ir „Tradecorp AZ“ produktai.

Albasetė, Ispanija. Šioje gamykloje gaminamos skystosios trąšos ir kai kurie vandenyje tirpūs koncentruoti produktai. Be kita ko, gaminame „Humistar“, „Delfan Plus“, „Tradebor“ asortimentą ir „Ruter AA“.