Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Produktai

  » Produktai

  Dumblių ekstraktai

  Phylgreen grupė: derlius ir kokybė be streso poveikio

  Phylgreen produktų asortimentą sudaro įvairūs modernūs sprendimai, pagrįsti jūros dumblių ekstraktais. Su Phylgreen siekiame apsaugoti augalą nuo stresų, kurie sumažina arba sulėtina augalų augimą ir vystymąsi. Phylgreen, gaminamas  iš Ascophyllum nodosum, išgautas išskirtinio šaltojo ekstrahavimo proceso metu, pagerina fotosintezę ir maistinių medžiagų įsisavinimą. Be to, šie produktai skatina šaknų vystymąsi, žiedų formavimąsi ir vaisių nokimą.

  Žiūrėti produktus

  Biostimuliatoriai

  Stimuliuoja natūralius augalų vystymosi procesus

  Šie produktai stimuliuoja natūralius augalų vystymosi procesus, pagerina maisto medžiagų įsisavinimą bei padeda įveikti abiotinį stresą. Biostimuliatoriai veikia augalų fiziologinius vystymosi procesus kritiniais augimo tarpsniais: vystantis pumpurams, šaknijantis, žydėjimo ar brandos metu. Jie gaminami GLT (angl. „Gentle & Low Temperature“ – švelni ir žema temperatūra) jūros dumblių ekstraktų ir (arba) L-alfa laisvųjų aminorūgščių pagrindu, yra papildyti būtinomis maistinėmis medžiagomis.

  Žiūrėti produktus

  Chelatinės trąšos

  Chelatinės trąšos naudojamos profilaktiškai ir siekiant kompensuoti maisto medžiagų trūkumą.

  „Tradecorp“ chelatinės trąšos papildo trūkstamus elementus ir užtikrina efektyvų mikroelementų įsisavinimą. „Tradecorp“ chelatai gaminami mikrogranulėmis – taip užtikrinamas maksimalus trąšų tirpumas ir išvengiama nuosėdų susidarymo.

  Žiūrėti produktus

  Huminės rūgštys

  Visapusiškas dirvožemio derlumo gerinimas

  Produktai gerina dirvos derlumą ir veikia jos fizines savybes, t. y. struktūrą, cheminę sudėtį (maisto medžiagų įsisavinimas) ir biologinius veiksnius (gerina mikroorganizmų veiklą dirvoje). Trejopas efektas palankiai veikia šaknų vystymąsi, didina maisto medžiagų sorbciją ir skatina spartesnį augalo vegetatyvinių dalių vystymąsi.

  Žiūrėti produktus

  Lapų trąšos

  Lapų trąšos – įvairios sudėties trąšos augalams papildomai maitinti.

  Koncentruotų makro- ir mikroelementinių trąšų asortimentas sukurtas siekiant patenkinti skirtingus augalų poreikius, kurie lemia augalų derlių ir kokybę: baltymų kiekis, cukraus kiekis, fotosintezės aktyvumas ir kt.

  Žiūrėti produktus

  NPK ir startinės trąšos

  Vandenyje tirpios NPK trąšos

  Subalansuotos koncentruotos vandenyje tirpios trąšos papildytos reikalingais chelatiniais EDTA mikroelementais. Šie produktai pritaikyti pagal vietines augimo sąlygas ir skirtingiems augimo tarpsniams.

  Žiūrėti produktus

  Specialūs korektoriai

  Šiuolaikiškas požiūris į vandens kokybę skatina ieškoti geriausių problemos sprendimo būdų.

  „Tradecorp“ specialūs korektoriai vandens kokybei reguliuoti dažniausiai išsprendžia paprastas, bet svarbias purškimo ir laistymo problemas.

  Žiūrėti produktus