Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

Vardas

El. paštas

Tel.

Šalis

Specializacija

Žinutė

Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com


Kontaktai

Tradecorp

Vandens kietumo matuoklis

» Paslaugos » Vandens matuoklis

8 (1)

Vandens kietumo matuoklis

 

Vanduo – labiausiai paplitęs junginys žemėje. Jis būtinas visiems gyviems organizmams ir dalyvauja pagrindiniuose cheminių junginių procesuose. Vienas iš tokių procesų vyksta vandenį maišant su augimo reguliatoriais, trąšomis ir augalų apsaugos priemonėmis. Kad nesumažėtų šių preparatų efektyvumas, būtina žinoti vandens, naudojamo purškiant, cheminius parametrus: maistinių medžiagų koncentraciją, druskų, karbonatų ir bikarbonatų kiekį. Bikarbonatų koncentracija parodo vandens kietumą, būtent šis parametras ir nustatomas vandens kietumo matuokliu.

Kodėl reikia žinoti vandens kietumą?

  • Norint išvengti purkštukų užsikimšimo
  • Norint padidinti augalų apsaugos produktų naudojimo efektyvumą
  • Norint išvengti maistinių medžiagų blokavimo
  • Norint sumažinti ūkio išlaidas

Vandens kietumo matuoklio privalumai

Mobilus, lengvas ir patogus prietaisas, naudojamas augalininkystės ūkiuose. Dėl jo unikalios technologijos bikarbonatų koncentracija vandenyje pamatuojama akimirksniu ir išanalizavus gautus rezultatus ūkininkui pateikiami ekonomiški pasiūlymai, kaip pagerinti vandens kokybę. Matuoklio rezultatų tikslumas patikrintas ASU vandens tyrimų instituto laboratorijos atliktais bandymais.

Ką verta žinoti?

Vandens kietumo skalė (CaCO3) mg/l

Mg/l CaCO3 Laikoma:
0-50 Minkštas
50-100 Vidutiniškai minkštas
100-200 Kietokas
200-300 Vidutiniškai kietas
300-450 Kietas
>450 Labai kietas


Remiantis matavimų rezultatais naudojama priemonė: „Spray Plus“
TRĄŠOS VANDENS KOKYBEI REGULIUOTI IR BIKARBONATŲ KIEKIUI NEUTRALIZUOTI.
NAUDOJAMOS TIRPALUOSE SU HERBICIDAIS, INSEKTICIDAIS, FUNGICIDAIS, AUGIMO REGULIATORIAIS IR LAPŲ TRĄŠOMIS

Bikarbonatų kiekis = Spray Plus norma 1000 litrų vandens