Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

Vardas

El. paštas

Tel.

Šalis

Specializacija

Žinutė

Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com


Kontaktai

Tradecorp

Misija ir vizija

» Apie mus » Misija ir vizija

Vizija

Mūsų vizija – būti kompetentinga įmone pasaulinėje mikroelementų ir specialiųjų trąšų rinkoje. Siekiame siūlyti išskirtines paslaugas ir kurti pridėtinę vertę savo klientams.

Misija

Mūsų misija – būti pirmaujančiu pavyzdžiu tiekėjams ir augintojams teikiant sveikų augalų auginimo sprendimus. Siekiame aukštos kokybės specializuotiems produktams ir paslaugoms suteikti komercinę vertę, kuri užtikrintų sėkmę klientams, darbuotojams ir akcininkams.