Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Misija ir vizija

  » Apie mus » Misija ir vizija

  Vizija

  Mūsų vizija – būti kompetentinga įmone pasaulinėje mikroelementų ir specialiųjų trąšų rinkoje. Siekiame siūlyti išskirtines paslaugas ir kurti pridėtinę vertę savo klientams.

  Misija

  Mūsų misija – būti pirmaujančiu pavyzdžiu tiekėjams ir augintojams teikiant sveikų augalų auginimo sprendimus. Siekiame aukštos kokybės specializuotiems produktams ir paslaugoms suteikti komercinę vertę, kuri užtikrintų sėkmę klientams, darbuotojams ir akcininkams.