Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Paslaugos

  » Paslaugos

  Vandens tyrimai ir žinios apie maisto medžiagų augalams poreikį yra pagrindas priimant teisingus sprendimus. Reiktų atminti, kad kiekvienas augimo tarpsnis turi specifinius poreikius maisto medžiagoms. „Tradecorp“ ūkininkams siūlo optimaliausius sprendimus, kurie padidina jų derlių bei pagerina augalų kokybę.

  Mūsų prioritetas – profesionalūs sprendimai Jums. Išbandykite šias priemones:

   

  • tirpalų gerinimas – vandens pH ir kietumo optimizavimas.
  • pH matuoklis.
  • mobilioji programa.