Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Strategija

  » Apie mus » Strategija

  „Tradecorp“ strategija išskiria mus kaip įmonę ir leidžia ateityje tapti profesionalaus ir kokybiško augalų tręšimo ekspertais.

  Inovatradecorpcijos

  „Tradecorp“ žino apie poreikį vystyti produktyvesnį, ekologiškesnį ir gamtos išteklius tausojantį žemės ūkį. Mūsų klientams siūlomi inovatyvūs sprendimai leidžia gaminti daugiau ir mažesnėmis sąnaudomis, nuolat ir nuosekliai didinant efektyvumą. Investicijos ir pastangos padeda užauginti išties gausų derlių.

  Mūsų mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos komanda glaudžiai bendradarbiauja su klientais. Didžiuojamės galėdami teikti klientų poreikius atitinkančius sprendimus, kurie pateisina jų lūkesčius.

  manos sueloMaksimali kokybė ir efektyvumas

  Mes siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti. Todėl kuriame ir gaminame efektyvius ir kokybiškus produktus ūkininkams bei teikiame visapusiškas paslaugas visų etapų metu – nuo kliento poreikių išsiaiškinimo iki pasiekiami sėkmingi rezultatai. 2005 m. įdiegėme kokybės ir aplinkosaugos valdymo sistemą ir turime kokybės standartus įrodančius ISO 9001 ir ISO 14001 sertifikatus.

  tradecorpProfesionalumas

  Tai kas išskiria „Tradecorp“ iš kitų – mūsų suburta komanda. Įmonėje dirba daugiau kaip 200 profesionalų iš skirtingų šalių ir kultūrų. „Tradecorp“ turi savo atstovus, kurie tiekėjams ir ūkininkams gali pasiūlyti profesionalias ir specializuotas paslaugas jų vietovėje.

   

  Barley seedlingsAplinkosauga ir taupus gamtos išteklių naudojimas

  Mes gerbiame žmogaus ir darbuotojo teises, rūpinamės aplinkosauga ir siekiame taupiai naudoti gamtos išteklius.

  • Mūsų prioritetai atitinka REACH reglamento reikalavimus.
  • Mes taikome Jungtinių Tautų Organizacijos principus.
  • Mūsų aplinkosaugos departamentas yra sertifikuotas ISO 14001:2004.
  • Daugelis mūsų gaminamų produktų tinka ekologinei žemdirbystei.