Tradecorp Lietuva https://tradecorp.lt Tradecorp Lietuva Mon, 06 Jul 2020 08:40:06 +0000 lt-LT hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3.2 Tradecorp sveikina naują komandos narę – Lasma Lapina! https://tradecorp.lt/tradecorp-sveikina-nauja-komandos-nare-lasma-lapina/ Mon, 06 Jul 2020 08:40:06 +0000 https://tradecorp.lt/?p=5069 Lasma Lapina, kaip Tradecorp produktų konsultantė Latvijoje, darbus pradėjo liepos mėn. 06 d., prisijungdama prie Tradecorp Europe. Lasma dirbs Latvijos rinkoje Latgale ir Vidzeme regionuose, tiesioginis pavaldumas Baltijos šalių vadovei Irmai Dovidavičienei.   Lasma baigusi verslo vadybos bakalauro studijas, taip pat agronomijos magistro studijas Žemės Ūkio Universitete, Latvijoje. Latvė, kalbanti anglų, rusų kalbomis. Lasma turi […]

The post Tradecorp sveikina naują komandos narę – Lasma Lapina! appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
Lasma Lapina, kaip Tradecorp produktų konsultantė Latvijoje, darbus pradėjo liepos mėn. 06 d., prisijungdama prie Tradecorp Europe. Lasma dirbs Latvijos rinkoje Latgale ir Vidzeme regionuose, tiesioginis pavaldumas Baltijos šalių vadovei Irmai Dovidavičienei.

 

Lasma baigusi verslo vadybos bakalauro studijas, taip pat agronomijos magistro studijas Žemės Ūkio Universitete, Latvijoje. Latvė, kalbanti anglų, rusų kalbomis.

Lasma turi agronomijos konsultantės darbo patirtį, įgytą įvairiose įmonėse prieš prisijungdama prie „Tradecorp“.

 

Sveikiname papildžius mūsų komandą, Lasma!

The post Tradecorp sveikina naują komandos narę – Lasma Lapina! appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
https://tradecorp.lt/wp-content/uploads/2020/07/Lasma_Lapina_Latvia.png
Final K – didelis kalio pasisavinamumo efektyvumas https://tradecorp.lt/final-k-didelis-kalio-pasisavinamumo-efektyvumas/ Thu, 25 Jun 2020 12:03:29 +0000 https://tradecorp.lt/?p=5064 Yra skirtumas tarp Jūsų pasėlių nupurškimo Kaliu ir žinojimo, kad Jūsų augalai Kalį iš tiesų pasisavino. Ar žinojote, kad ištirpę Kalcio ir Magnio jonai, dažniausiai randami “kietame vandenyje”, gali reaguoti su Kalio trąšomis, sudarydami nuosėdas, kurios gali sumažinti ar blokuoti Kalio pasisavinimą? Naujasis Tradecorp vaizdo įrašas leidžia lengvai parodyti reakciją, galinčią įvykti Jūsų purkštuve dėl […]

The post Final K – didelis kalio pasisavinamumo efektyvumas appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
Yra skirtumas tarp Jūsų pasėlių nupurškimo Kaliu ir žinojimo, kad Jūsų augalai Kalį iš tiesų pasisavino.

Ar žinojote, kad ištirpę Kalcio ir Magnio jonai, dažniausiai randami “kietame vandenyje”, gali reaguoti su Kalio trąšomis, sudarydami nuosėdas, kurios gali sumažinti ar blokuoti Kalio pasisavinimą?
Naujasis Tradecorp vaizdo įrašas leidžia lengvai parodyti reakciją, galinčią įvykti Jūsų purkštuve dėl kalio trąšų ir kieto vandens sąveikos.

Pamatysite Tradecorp „Final K“ palyginimą su konkuruojančiu produktu – kiekviename produkte naudojama ta pati kalio žaliava, tačiau aukštesnė Tradecorp kokybė ir produkto sukūrimo procesas maksimaliai padidina Kalio pasisavinimą Jūsų augaluose.
Akivaizdu, kad „Final K“ yra geriausias partneris gerai Jūsų investicijos grąžai!

Daugiau informacijos: https://tradecorp.lt/product/final-k/

The post Final K – didelis kalio pasisavinamumo efektyvumas appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
https://tradecorp.lt/wp-content/uploads/2020/06/Final-K-Video.jpg
Užkirsti kelią šalčio stresui ir su juo kovoti padės Tradecorp programa Biostimulation 360º! https://tradecorp.lt/saltas-stresas-tradecorp-biostimulation-360/ Thu, 16 Apr 2020 08:11:47 +0000 https://tradecorp.lt/?p=5057 Visą savo gyvavimo ciklą augalai yra nuolat veikiami neigiamų aplinkos veiksnių. Šaltasis stresas arba atšalimas yra vienas iš svarbiausių abiotinių stresų, galinčių turėti įtakos pasėlių augimui ir vystymuisi. Sąlygos vis labiau nenuspėjamos, vietovės, kuriose anksčiau nebuvo didelių šalčių, dabar juos patiria. Visi šie veiksniai daro įtaką pasėlių augimui, o galiausiai ir augintojų derliui bei pelningumui. […]

The post Užkirsti kelią šalčio stresui ir su juo kovoti padės Tradecorp programa Biostimulation 360º! appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
Visą savo gyvavimo ciklą augalai yra nuolat veikiami neigiamų aplinkos veiksnių. Šaltasis stresas arba atšalimas yra vienas iš svarbiausių abiotinių stresų, galinčių turėti įtakos pasėlių augimui ir vystymuisi.

Sąlygos vis labiau nenuspėjamos, vietovės, kuriose anksčiau nebuvo didelių šalčių, dabar juos patiria. Visi šie veiksniai daro įtaką pasėlių augimui, o galiausiai ir augintojų derliui bei pelningumui.

Kaip šaltis ir šalnos veikia augalus?

Skirtingi augalai pasižymi skirtingu atsparumu šalčiui, ir net tos pačios kultūros pavieniai augalai yra ne vienodai atsparūs šalčiui dėl mikroklimato ir skirtingo maitinimo sąlygų.

Šalčio ar šalnų pažeidimai atsiranda, kai tarp ląstelių ir jų viduje pradeda formuotis ledo kristalai, sukeliantys fiziologinius, biocheminius (pvz., baltymų susidarymo sumažėjimą), metabolinius, bioelektrinius (energijos generavimo pokyčius) ir molekulinius pokyčius.

Ledas pirmiausia formuojasi išorinėje ląstelių (tarpląstelinis vanduo) dalyje, nes už ląstelių esanti ištirpusių medžiagų koncentracija yra mažesnė ir jis greičiau užšąla (t.y., jis artimesnis grynam vandeniui). Paprastai tik šis tarpląstelinis vanduo užšąla „lengvo“ šalčio metu.

Vanduo, esantis ląstelių viduje (tarpląstelinis vanduo), šąla ilgiau, nes jame yra didelė ištirpusių medžiagų (pvz., kalio) koncentracija, todėl jis gali būti laikomas druskingu vandeniu. Kadangi užšalimui reikia žemesnės temperatūros ilgesnį laiką, todėl tai dažniausiai įvyksta „stiprių“ šalčių metu.

Abu šalčio ir užšalimo tipai gali sukelti ląstelių sprogimą ir kitokį fiziologinį poveikį, nors akivaizdu, kad tarpląstelinio vandens užšalimas augalui kenkia labiau. Sulėtėję medžiagų apykaitos procesai augaluose yra dažni šalčio streso padariniai, sukeliantys neigiamą poveikį, pavyzdžiui:

 • Augimo slopinimas / lėtėjimas;
 • Ląstelių sienelės / membranos prasčiau funkcionuoja ir neleidžia ląstelėms išlaikyti joninių gradientų;
 • Mažesnis vandens ir maistinių medžiagų įsisavinimas ir transportavimas;
 • Dehidracija, dėl kurios prarandamas turgoras / ląstelių stiprumas ir augalai sunyksta, net jei dirvožemis yra pakankamai drėgnas;
 • Žiedų metimas;
 • Pumpurų nekrozė;
 • Sumažėjusios cukraus ir energijos atsargos; tiek dėl sumažėjusios cukraus gamybos, tiek dėl to, kad augalai šaltuoju metu naudoja daugiau cukraus.

Kaip apsaugoti pasėlius nuo šalčio pavojaus?

Kovai su šalčio stresu Tradecorp siūlo platų sprendimų ir variantų pasirinkimą. Tradecorp Biostimulation 360º siūlomoje programoje yra įvairių produktų, skirtų naudoti prieš šalčio stresą, jo metu ir jau po įvykusio streso.

Biostimuliatoriai paruošiantieji stresui

Pirmąją Biostimulation 360º strategiją sudaro abiotinio streso prevencinių biostimuliatorių taikymas. Šie produktai paprastai pasižymi Tradecorp „Primactive“ (pradiniu) efektu. Prevencinius produktus geriausia panaudoti per 7-1 dienų prieš prasidedant šaltajam stresui, kad pasėliai pasiruoštų ir būtų atsparesni neigiamam žemų temperatūrų poveikiui.

Tradecorp Phylgreen produktų asortimentas, pagrįstas 100% grynu Ascophyllum nodosum jūros dumblių ekstraktu, pateikia osmosinius junginius, kurie padeda atsispirti osmosiniam stresui: ląstelių išsiplėtimas nuo užšalimo, neteisingi jonų gradientai ir sumažėjęs vandens suvartojimas.

Phylgreen taip pat aprūpina augaliniais energetiniais cukrais, tokiais kaip manitolis, padedantiems augalams išgyventi būsimus šalčio stresus. Kai osmosiniai junginiai kaupiasi ląstelės išorėje ir viduje, jie padeda sumažinti skysto vandens ir tarpląstelinio ledo skirtumą. Tai padeda sumažinti ledo dehidrataciją ir kristalizaciją.

Manitolis taip pat veikia ir atskirai kaip augalų energijos šaltinis, kad jie galėtų toliau augti šaltuoju metų laiku. Žinoma, esant stipriam šalčiui, visiškai užšalus, žala pasėliams neišvengiamai bus padaryta.

Biostimuliatoriai streso laikotarpiui ir po jo

Kartais klimato sąlygos keičiasi drastiškai ir profilaktiniam purškimui laiko nebeužtenka. Tokioms situacijoms Tradecorp turi kitų Biostimulation 360º produktų, skirtų naudoti šaltojo streso metu ir po jo.

Pavyzdžiui, Biostimulation 360º produktai, sudaryti iš laisvųjų aminorūgščių L-α, tokie kaip Delfan Plus ar Vegenergy, pasižymi stipriu poveikiu abiotinio streso padariniams mažinti. Įvairi ir gerai subalansuota šių L-α laisvųjų aminorūgščių proporcija ir didelis jų kiekis (t.y., aminograma) yra ypatingai tinkamas energijos šaltinis augalams, užtikrindamas, kad augalai turėtų energijos, reikalingos atsigauti abiotinio streso metu ir iškart po jo. Šie Tradecorp produktai skatina augalų baltymų, kurie suteikia galimybę geriau toleruoti šaltį ir greičiau atsigauti po streso, susidarymą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Tradecorp, Biostimulation 360º  ir šalčio bei kitų abiotinių stresų valdymą, susisiekite su Tradecorp konsultantais.

The post Užkirsti kelią šalčio stresui ir su juo kovoti padės Tradecorp programa Biostimulation 360º! appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
https://tradecorp.lt/wp-content/uploads/2020/03/banner-web.png
Įspėjimas apie koronavirusą (Covid-19) https://tradecorp.lt/ispejimas-apie-koronavirusa-covid-19/ Mon, 16 Mar 2020 11:04:12 +0000 https://tradecorp.lt/?p=5039 Atsižvelgiant į dabartinę padėtį, kurią dėl koronaviruso (COVID-19) išgyvena pasaulis, „Tradecorp“ gamyklos ir biurai ėmėsi visų atsargumo priemonių, kad padėtų užkirsti kelią virusui bei jo plitimui. Visame pasaulyje įgyvendinome tinkamus veiksmus, pirmenybę teikdami visų žmonių sveikatai ir saugai bei ypatingą dėmesį skirdami mūsų artimiausiems, savo komandoms, klientams, partneriams ir tiekėjams. Turėdami saugos protokolus, atitinkančius pasaulinės […]

The post Įspėjimas apie koronavirusą (Covid-19) appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
Atsižvelgiant į dabartinę padėtį, kurią dėl koronaviruso (COVID-19) išgyvena pasaulis, „Tradecorp“ gamyklos ir biurai ėmėsi visų atsargumo priemonių, kad padėtų užkirsti kelią virusui bei jo plitimui.
Visame pasaulyje įgyvendinome tinkamus veiksmus, pirmenybę teikdami visų žmonių sveikatai ir saugai bei ypatingą dėmesį skirdami mūsų artimiausiems, savo komandoms, klientams, partneriams ir tiekėjams.

Turėdami saugos protokolus, atitinkančius pasaulinės sveikatos organizacijos ir vietos valdžios instrukcijų reikalavimus bei rekomendacijas, ir jų laikydamiesi, mes galime užtikrinti saugų klientų aptarnavimą.
Būkime visi atsakingi ir saugūs!

The post Įspėjimas apie koronavirusą (Covid-19) appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
https://tradecorp.lt/wp-content/uploads/2020/03/Recommendations-Covid-19-LT.jpg
Tradecorp Europa sveikina naują komandos narę! https://tradecorp.lt/tradecorp-europa-sveikina-nauja-nare/ Wed, 30 Oct 2019 08:59:52 +0000 https://tradecorp.lt/?p=5016 Jūratė Pasiukevičiūtė, kaip Tradecorp produktų konsultantė, darbus pradėjo spalio mėn. 15 d., prisijungdama prie Tradecorp EuropA. Jūratė dirbs Lietuvos rinkoje, tiesioginis pavaldumas Pabaltijo šalių vadovei Irmai Dovidavičienei. Jūratė baigusi agronomijos bakalauro studijas A.Stulginskio universitete, taip pat bendrosios ir neorganinės chemijos bakalauro studijas Vilniaus universitete. Lietuvė, kalbanti anglų, rusų kalbomis. Jūratė turi ilgametę naujų klientų paieškos […]

The post Tradecorp Europa sveikina naują komandos narę! appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
Jūratė Pasiukevičiūtė, kaip Tradecorp produktų konsultantė, darbus pradėjo spalio mėn. 15 d., prisijungdama prie Tradecorp EuropA. Jūratė dirbs Lietuvos rinkoje, tiesioginis pavaldumas Pabaltijo šalių vadovei Irmai Dovidavičienei.

Jūratė baigusi agronomijos bakalauro studijas A.Stulginskio universitete, taip pat bendrosios ir neorganinės chemijos bakalauro studijas Vilniaus universitete. Lietuvė, kalbanti anglų, rusų kalbomis.

Jūratė turi ilgametę naujų klientų paieškos ir pardavimo patirtį. Prieš prisijungdama prie „Tradecorp“, ji buvo trąšų, pesticidų ir biologinių stimuliatorių pardavimo vadybininkė.

Sveikiname papildžius mūsų komandą, Jūrate!

The post Tradecorp Europa sveikina naują komandos narę! appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
https://tradecorp.lt/wp-content/uploads/2019/10/Jurate_photo_2.jpg
„Sapec Agro Business“ tampa „Rovensa“ https://tradecorp.lt/sapec-agro-business-tampa-rovensa/ Tue, 15 Oct 2019 08:15:07 +0000 https://tradecorp.lt/?p=5006 „ROVENSA“ ĮTVIRTINA GERAI SUBALANSUOTĄ ŪKININKAVIMĄ „ROVENSA“ tapo realybe. Naujasis grupės pavadinimas buvo paskelbtas Madride, Ispanijoje, rugsėjo mėn. antrąją savaitę. Šiame renginyje dalyvavo daugiau kaip 400 dalyvių iš 20 šalių ir 5 žemynų. „ROVENSA“ į rinką įžengė su patraukliu įvaizdžiu ir šūkiu „Gerai subalansuotas ūkininkavimas“ (angl. Well Balanced Agriculture). Pristatymas vyko stadione „Wanda Metropolitano Stadium“, kuriame […]

The post „Sapec Agro Business“ tampa „Rovensa“ appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
„ROVENSA“ ĮTVIRTINA GERAI SUBALANSUOTĄ ŪKININKAVIMĄ

„ROVENSA“ tapo realybe. Naujasis grupės pavadinimas buvo paskelbtas Madride, Ispanijoje, rugsėjo mėn. antrąją savaitę. Šiame renginyje dalyvavo daugiau kaip 400 dalyvių iš 20 šalių ir 5 žemynų. „ROVENSA“ į rinką įžengė su patraukliu įvaizdžiu ir šūkiu „Gerai subalansuotas ūkininkavimas“ (angl. Well Balanced Agriculture).

Pristatymas vyko stadione „Wanda Metropolitano Stadium“, kuriame „Rovensa“ valdyba pristatė šios grupės unikalumą ir istorijos bei kultūros svarbą siekiant ambicingos ir kilnios misijos. Ji taip pat atskleidė naują šios didelės grupės, kuri yra jau daugiau nei 70 šalių, vaizdinę tapatybę.

„Rovensa“ atsiradimą lėmė būtinybė reaguoti į šių dienų rinkos mega tendencijas, tokias kaip gyventojų skaičiaus didėjimas, sveikesnio gyvenimo būdo poreikis, daugiau žinių turintys vartotojai, skaidrumą skatinti turintys mažmenininkai bei ūkininkai, privalantys tiekti aukštus saugumo ir kokybės standartus atitinkančius produktus.

Pristatymo metu „Rovensa“ generalinis direktorius Eric van Innis kreipėsi į visą komandą:
„Mūsų tikslas – užtikrinti planetos poreikius, naudojant sveikus ir saugius sprendimus, užtikrinančius subalansuotą ir tvarų žemės ūkį, bus pasiektas tik tada, jei kasdien dirbsime stengdamiesi tapti pasaulinio lygio partneriu, pasitelkdami unikalius ir novatoriškus augalų būklės ir priežiūros sprendimus bei atkreipdami dėmesį į vietos ūkininkų iššūkius“.

Rovensa Group

„Rovensa“ prekės ženklo tapatybė

Naująją prekės ženklo tapatybę suformavo „Rovensa“ grupę sudarančios įmonės. Kiekviena iš jų įvairiais būdais prisideda prie sinergijos skatinimo. Logotipą taip pat sudaro kiekvienos įmonės elementai.

„Rovensa“ prisideda prie gerai subalansuoto ūkininkavimo, todėl ir toliau rūpinsis savo vartotojais, pasitelkdama tris verslo sritis: pasėlių apsaugą, pasėlių aprūpinimą maistinėmis medžiagomis ir  biokontrolę.

Apie „Rovensa“ grupę

„Rovensa“ – tarptautinė grupė, parduodanti produktus daugiau nei 70 šalių ir turinti buveines daugiau nei 25 šalyse. Įmonė turi gamyklų, mokslinių tyrimų centrų ir laboratorijų Brazilijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje ir Airijoje.

„Rovensa“ priklauso privataus kapitalo Jungtinės Karalystės įmonei „Bridgepoint“. Grupė itin išaugo – tą rodo 44,3% apyvartos augimas pastaruosius dvejus metus (237 mln. EUR per 2017 m. ir 342 mln. EUR per 2019 m.; tikimasi, kad 2022 m. apyvarta pasieks 500 mln. EUR) ir pastovus EBITDA augimas.

Grupė turi aiškią rinkos strategiją ir remiasi aukštos kvalifikacijos specialistų žiniomis.

Visas „Rovensa“ įmones sieja bendra sinergija ir vienas bendras tikslas – gerai subalansuotas ūkininkavimas. Ši koncepcija apima skirtingus svarbiausius kiekvieno verslo aspektus, kurių bendras tikslas – skatinti tokius ūkininkavimo principus, kurie padėtų kurti saugius, sveikus, kokybiškus, ekologiškus, o taip pat ir skirtingoms komercinės maisto tiekimo grandinės grandims pelningus produktus.

Rovensa Group

„Rovensa“ įmonės:

 • „Ascenza“ – augalų apsaugos filialas, nepriklausomas generinių produktų Pietryčių Europos ir Brazilijos rinkų dalyvis, pirmaujantis Iberijoje.
 • „Tradecorp“ – augalų maistinių medžiagų ir biostimuliavimo sprendimų vystymo ir susijusių produktų gamybos ekspertai.
 • „Idai Nature“ – biokontrolės ekspertai. Įmonė kuria natūralius produktus iš augalų ir mineralų ekstraktų bei mikroorganizmų.
 • „OGT“ – „Rovensa“ įmonė, turinti lengvatinę prieigą prie didžiųjų rudadumblių ir naudojanti išskirtinį švelnios ekstrakcijos būdą, kuris išsaugo šviežiuose jūrų dumbliuose natūraliai susiformuojančius biostimuliacinius junginius.
 • „SDP“ – paviršiaus aktyvių medžiagų specialistai.
 • „Microquimica“ – mikrobiologijos ir biotechnologijos ekspertai.

Norėdami daugiau informacijos, prašome kreiptis į baltics@tradecorp.sapec.pt

 

The post „Sapec Agro Business“ tampa „Rovensa“ appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
https://tradecorp.lt/wp-content/uploads/2019/10/Rovensa-1.jpg
Trafos – stipresnė šaknų sistema ir produktyvesni stiebai! https://tradecorp.lt/trafos-stipresne-saknu-sistema-ir-produktyvesni-stiebai/ Tue, 10 Sep 2019 08:21:50 +0000 https://tradecorp.lt/?p=5001 Detalesnę informaciją suteiks „Baltic Agro“ konsultantai ir Tradecorp atstovai.

The post Trafos – stipresnė šaknų sistema ir produktyvesni stiebai! appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
Detalesnę informaciją suteiks „Baltic Agro“ konsultantai ir Tradecorp atstovai.

The post Trafos – stipresnė šaknų sistema ir produktyvesni stiebai! appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
Ar norite padidinti gaunamą derlių, pradedant nuo vandens kietumo sumažinimo? https://tradecorp.lt/spray-plus-glifosatus/ Thu, 05 Sep 2019 09:27:41 +0000 https://tradecorp.lt/?p=4989 Spray plus Purkštuve naudojamą vandenį padarykite DRAUGIŠKESNIU… … prieš naudodami GLIFOSATUS

The post Ar norite padidinti gaunamą derlių, pradedant nuo vandens kietumo sumažinimo? appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
Spray plus

Purkštuve naudojamą vandenį padarykite DRAUGIŠKESNIU…

… prieš naudodami GLIFOSATUS

The post Ar norite padidinti gaunamą derlių, pradedant nuo vandens kietumo sumažinimo? appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
Humistar: jūsų partneris šiaudų mineralizacijos pagreitinimui https://tradecorp.lt/humistar-jusu-partneris-siaudu-mineralizacijos-pagreitinimui/ Wed, 07 Aug 2019 11:10:27 +0000 https://tradecorp.lt/?p=4913 Po derliaus nuėmimo, šiaudai lieka lauke ir dažniausiai naudojami kaip organinė trąša. Kad šiaudai būtų panaudojami kaip trąšos, dirvožemyje jie turi būti mineralizuojami ir išskaidomos į maisto medžiagas. Tačiau dėl didelio celiuliozės ir lignino kiekio šis procesas užtrunka ilgai, o skilimo greitis daugiausia priklauso nuo dirvožemio mikroorganizmų aktyvumo. Įprasta paspartinti mineralizaciją, naudojant azoto trąšas, bet […]

The post Humistar: jūsų partneris šiaudų mineralizacijos pagreitinimui appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
Po derliaus nuėmimo, šiaudai lieka lauke ir dažniausiai naudojami kaip organinė trąša. Kad šiaudai būtų panaudojami kaip trąšos, dirvožemyje jie turi būti mineralizuojami ir išskaidomos į maisto medžiagas. Tačiau dėl didelio celiuliozės ir lignino kiekio šis procesas užtrunka ilgai, o skilimo greitis
daugiausia priklauso nuo dirvožemio mikroorganizmų aktyvumo. Įprasta paspartinti mineralizaciją, naudojant azoto trąšas, bet ne visada gaunami rezultatai yra patenkinami.
Siekiant padidinti šiaudų paskirstymo efektyvumą, Humistar gali būti naudojamas kartu su azotu. Humistar sudėtyje yra fulvinių ir huminių rūgščių, kurios pagerina dirvožemio struktūrą, todėl gauname geresnę aeraciją ir didesnį vandens kiekio sulaikymą dirvožemyje, taip sukuriant puikias sąlygas šiaudų skilimo mikroorganizmams.

Humistar

Humistar 2

The post Humistar: jūsų partneris šiaudų mineralizacijos pagreitinimui appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
https://tradecorp.lt/wp-content/uploads/2019/08/Humistar-STraw-4.jpg
Final K video https://tradecorp.lt/final-k-video/ Mon, 24 Jun 2019 14:00:06 +0000 https://tradecorp.lt/?p=4904 Final K – tai „mažo druskingumo produktas“, lyginant su įprastai naudojamais produktais, tokiais kaip: kalio chloridas, kalio nitratas ir kalio sulfatas. Ką reiškia „mažo druskingumo produktas“? Šiame trumpame video reportaže rodamas augalo lapas, kuris yra padalintas į dvi dalis: viena lapo dalis yra nupurkšta su Final K, o kita lapo dalis – nupurkšta su kalio […]

The post Final K video appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
Final K – tai „mažo druskingumo produktas“, lyginant su įprastai naudojamais produktais, tokiais kaip: kalio chloridas, kalio nitratas ir kalio sulfatas. Ką reiškia „mažo druskingumo produktas“?

Šiame trumpame video reportaže rodamas augalo lapas, kuris yra padalintas į dvi dalis: viena lapo dalis yra nupurkšta su Final K, o kita lapo dalis – nupurkšta su kalio sulfato, tokios pačios koncentracijos, temperatūros, tirpalu.

Video pabaigoje matome akivaizdžius rezultatus: Final K vis dar skystas, nesikristalizuoja, lengvai patenka i augalą per jo žioteles, nesudarydamas jokių kristalų ant lapo paviršiaus.

Kitoje lapo dalyje, kurioje buvo naudojamas kalio sulfatas, matoma, kad laikui bėgant vyksta garinimo procesas ir skystis kristalizuojasi, palikdamas ant lapo mažus, netirpius druskų kristalus, kurie yra fitotoksiški augalui.

Daugiau informacijos: Final K produktas.

The post Final K video appeared first on Tradecorp Lietuva.

]]>
https://tradecorp.lt/wp-content/uploads/2019/06/FinalK_Video_LT.jpg