Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Mobilioji aplikacija

  » Paslaugos » Mobilioji aplikacija

  METŲ SEZONO NAUJIENA!

  „Tradecorp Lietuva“ programėlė

  01

  Šiuolaikinių technologijų plėtra ir nenumaldomas jų tobulėjimas verčia mus kasdienybėje naudoti ne tik kompiuterius, bet ir išmaniuosius telefonus. Pastarieji tampa jau ir darbo priemone, palengvinančia kasdienius rūpesčius. Ūkininkai tiesiog laukuose gali gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

  „Tradecorp“, inovatyvi įmonė, Lietuvoje pristato išmaniųjų telefonų programėlę „Tradecorp Lietuva“

   

  Naudodami šią programėlę galėsite:

  • sužinoti augalų maisto medžiagų poreikius pagal augimo tarpsnius ir kokius produktus kokiomis normomis naudoti
  • atpažinti augalų maisto medžiagų trūkumus ir rasti geriausią sprendimą
  • patikrinti purškiamų produktų suderinamumą
  • optimizuoti tirpalo kokybę – sureguliuoti vandens pH ir kietumą

  „Tradecorp Lietuva“ programėlę galite parsisiųsti iš „Apple Store“ ir „Google play“.