Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  pH matuoklis

  » Paslaugos » pH matuoklis

  Vandens ir dirvozemio tripalo ph matruoklis

  phmeterKad trąšos ir augalų apsaugos priemonės būtų naudojamos efektyviai, būtina žinoti vandens ir dirvožemio tirpalo pH. Jei su pesticidais naudojamas vanduo, kurio pH nėra artimas neutraliam, poveikis gali labai skirtis nuo numatytojo. Idealus vandens pH yra 5–6. Dirvožemio tirpalo pH turi įtakos elementų pasisavinimui iš dirvos. Skirtingi elementai pasisavinami esant skirtingoms pH vertėms. Idealus dirvožemio tirpalo pH yra 6,5–7. pH matuoklis – tai prietaisas, kuriuo nustatomas tirpalo rūgštingumas arba šarmingumas. pH vertė gali būti nuo 0 iki 14. Jei pH < 7, tirpalas yra rūgštinis, jei pH = 7, neutralus, jei pH > 7 – šarminis.

                       SKIRTINGI ELEMENTAI PASISAVINAMI ESANT SKIRTINGAM DIRVOŽEMIO pH
  N P K Mg B Mn Cu Fe Zn Mo
  <5,5
  >7,5
  <6,0 >7,5 <5,5 <6,5 <5
  >7,5
  <5
  >6,5
  <4,5
  >7,5
  >6,5 <4,5 >7,5 <5,5

  Kalibravimas

  Norint užtikrinti pH matavimo rezultatų tikslumą ir kokybę, pH matuoklis turi būti sukalibruotas ir paruoštas naudoti. Kalibruoti reikia prietaisą įsigijus, po to kas 2–3 naudojimo savaites. pH matuoklį reikia sukalibruoti tam, kad jis būtų paruoštas matuoti visas terpes: rūgštinę, šarminę ir neutralią. Šiam procesui naudojami specialūs kalibravimo skysčiai. Taip pat svarbu, kad matuoklis visada būtų švarus, sausas ir laikomas sandariai uždengus matavimo galvutę.