Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  » Uncategorized » Atlikite augalų maisto medžiagų poreikio matavimus savo laukuose

  Atlikite augalų maisto medžiagų poreikio matavimus savo laukuose

  Fluorimetras Lietuvos laukuose naudojamas dar visai neseniai, tačiau ūkininkams užteko tokio trumpo laiko išbandyti ir pajusti matavimų efektyvumą.Nuo 2014 metų pradžios iki sezono pabaigos, buvo atlikti 288 matavimai įvairiuose Lietuvos regionuose. Įrenginys išbandytas skirtinguose augalų kultūrose: Kviečiuose, miežiuose, avižose, rapsuose, cukriniuose runkeliuose, bulvėse, pupose, šiltnaminiuose agurkuose bei pomidoruose.

  Tačiau nenuostabu, jog populiariausi buvo lauko augalai. Įvairių oro temperatūrų sąlygomis, ryto ir vakaro metu, skirtingo organinės medžiagos kiekio bei įvairių pH dirvožemiuose, rasti skirtingi augalų poreikiai konkrečioms maisto medžiagoms. Kviečiuose daugiausia aptikta Azoto, Magnio ir Mangano poreikis. Rapsų pasėliuose, matavimų metu labiausiai išryškėjo Magnio bei Sieros trūkumai. Įdomu tai, kad dėl kitų priežasčių (Temperatūrų svyravimų, sausros, šalčio, augalų apsaugos priemonių sukelto streso) matavimai parodė didžiulius fotosintezės aktyvumo sutrikdymus.

  Tyrimuose naudojamas chlorofilo fluorescencijos matavimas yra informatyvus ir patogus fotosintezės charakterizavimo metodas. Šis augalams saugus neintervencinis metodas pradėtas plačiai naudoti praeito šimtmečio paskutiniaisiais dešimtmečiais kiekybiniam fotosintezės efektyvumui tirti [Schreiber, 1997; Ralpf et al., 1998].

  Įsileiskite inovacijas ir šiuolaikišką įrenginį į savo laukus užsisakydami šią paslaugą. Lauko augalų matavimų kaina: 21 EUR, Šiltnaminių augalų bei lauko daržovių: 30 EUR. Dėl paslaugos užsakymo kreipkitės į regioninius UAB „Baltic Agro” konsultantus arba el. paštu: baltics@tradecorp.sapec.pt

  Idomiausi matavimų rezultatai 2014 m.:

  Kukurūzai

  kukuMiežiai

  mieziai.pngAgurkai

  cucumber