Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

    Vardas

    El. paštas

    Tel.

    Šalis

    Specializacija

    Žinutė


    Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

    Kontaktai

    Tradecorp

    Dalijamės įspūdžiais iš Tradecorp, Kooperatyvo Joniškio aruodai ir UAB Baltic agro seminaro

    Dalijamės įspūdžiais iš Tradecorp, Kooperatyvo Joniškio aruodai ir UAB Baltic agro seminaro – lauko dienos balandžio pabaigoje.

    Skaityti daugiau:

    „TRADECORP“ PRODUKTAI UÞTIKRINS PASËLIØ PRIEÞIÛRÀ