Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Tradecorp Europa sveikina naują komandos narę!

  Naujoji Pabaltijo šalių vadovė Irma Dovidavičienė papildė Tradecorp Europa komandą.

  Irma su mumis pradėjo dirbti nuo kovo mėn. 1 d., prisijungdama prie Tradecorp EuropA Techninio ir Marketingo padalinio. Ji vadovaus konsoliduotam verslui Baltijos šalių regione, dirbdama kartu su Tradecorp klientu „Baltic Agro“, remdama ir įgyvendindama naujus rinkodaros ir techninės veiklų veiksmus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

  Apie Irmą Dovidavičienę

  Baigusi Vilniaus universiteto (Lietuva) “Tarptautinio verslo ir vadybos” bakalauro studijas. Lietuvė, kalbanti anglų, rusų kalbomis bei mokanti italų, lenkų kalbas.

  Irma, dirbdama keliose žemės ūkio sektoriaus įmonėse, platinančiose NPK, mikroelementines trąšas bei biostimuliatorius, įgijo didelę patirtį žemės ūkio srityje.

  Daugiau informacijos Tradecorp Latvija tinklapiuose: tradecorp.lv