Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Tradecorp sveikina naują komandos narę – Lasma Lapina!

  Lasma Lapina, kaip Tradecorp produktų konsultantė Latvijoje, darbus pradėjo liepos mėn. 06 d., prisijungdama prie Tradecorp Europe. Lasma dirbs Latvijos rinkoje Latgale ir Vidzeme regionuose, tiesioginis pavaldumas Baltijos šalių vadovei Irmai Dovidavičienei.

   

  Lasma baigusi verslo vadybos bakalauro studijas, taip pat agronomijos magistro studijas Žemės Ūkio Universitete, Latvijoje. Latvė, kalbanti anglų, rusų kalbomis.

  Lasma turi agronomijos konsultantės darbo patirtį, įgytą įvairiose įmonėse prieš prisijungdama prie „Tradecorp“.

   

  Sveikiname papildžius mūsų komandą, Lasma!