Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  „Tradecorp“ pristato naują interneto svetainę

  Įgyvendindama įmonės žinomumo didinimo politiką „Tradecorp“ pristato naują lietuvišką tinklalapį, sukurtą pagal bendrą įmonės tinklalapio modelį ir pritaikytą įvairioms medijos priemonėms.

  Interneto tinklalapio pranašumai:

  • Supaprastintas dizainas leidžia paprasčiau ir greičiau skaityti ir valdyti informaciją naudojantis įvairiais kompiuteriais ar telefonais.
  • Kuriama nauja sąsaja tarp centrinio ir vietinio tinklalapių leis gauti reikiamą informaciją vietine kalba.
  • Galinga paieškos sistema padeda vienu paspaudimu rasti reikiamą informaciją.
  • Naujas dizainas ir meniu struktūra leidžia paprasčiau ir aiškiau pateikti informaciją, naudojant vaizdines ir animacines priemones.
  • Žymių naudojimas palengvina konkrečios informacijos paiešką.
  • RSS paslauga leidžia naudotojams gauti naujausią „Tradecorp“ informaciją.
  • Naujos multimedijos galimybės leidžia informaciją pateikti naudojant vaizdines ir animacines priemones.