Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Naujas įmonės įvaizdis

  „Tradecorp“ atnaujino bendrą įmonės įvaizdį, siekdama suvienodinti ir padidinti prekės ženklo žinomumą pasaulinėje rinkoje. 

  Atnaujintas „Tradecorp“ korporatyvinis įvaizdis užtikrins išskirtinį atpažinimą pasaulinėje rinkoje.

  Įvaizdis leis „Tradecorp“ iš naujo identifikuoti kaip inovatyvią ir dinamišką įmonę. Šios dvi išskirtinės savybės įmonei būdingos nuo jos įkūrimo dienos.

  Naują įmonės įvaizdį taip pat kuria supaprastintas ir dinamiškas „Tradecorp“ logotipas, kuriame išlieka pagrindinė frazė „Nutri-performance“. Šis šūkis nusako įmonės aktyvumą rinkoje ir yra tarsi senojo ir naujojo įvaizdžio jungtis. Atnaujintos bendravimo priemonės bei pakuočių etiketės.

  Naujas pakuočių dizainas

  envase

  Naujas įmonės įvaizdis labiausiai matomas iš pakuočių. Nauji simboliai leis lengvai atpažinti „Tradecorp“ produktus. Išsaugotos senosios spalvos padės susieti senąjį ir naująjį įvaizdžius. Taip pat ant pakuočių išliko simboliai, kurie padės suprasti, kokiai grupei produktas priklauso.