Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  „Sapec Agro Business“ tampa „Rovensa“

  „ROVENSA“ ĮTVIRTINA GERAI SUBALANSUOTĄ ŪKININKAVIMĄ

  „ROVENSA“ tapo realybe. Naujasis grupės pavadinimas buvo paskelbtas Madride, Ispanijoje, rugsėjo mėn. antrąją savaitę. Šiame renginyje dalyvavo daugiau kaip 400 dalyvių iš 20 šalių ir 5 žemynų. „ROVENSA“ į rinką įžengė su patraukliu įvaizdžiu ir šūkiu „Gerai subalansuotas ūkininkavimas“ (angl. Well Balanced Agriculture).

  Pristatymas vyko stadione „Wanda Metropolitano Stadium“, kuriame „Rovensa“ valdyba pristatė šios grupės unikalumą ir istorijos bei kultūros svarbą siekiant ambicingos ir kilnios misijos. Ji taip pat atskleidė naują šios didelės grupės, kuri yra jau daugiau nei 70 šalių, vaizdinę tapatybę.

  „Rovensa“ atsiradimą lėmė būtinybė reaguoti į šių dienų rinkos mega tendencijas, tokias kaip gyventojų skaičiaus didėjimas, sveikesnio gyvenimo būdo poreikis, daugiau žinių turintys vartotojai, skaidrumą skatinti turintys mažmenininkai bei ūkininkai, privalantys tiekti aukštus saugumo ir kokybės standartus atitinkančius produktus.

  Pristatymo metu „Rovensa“ generalinis direktorius Eric van Innis kreipėsi į visą komandą:
  „Mūsų tikslas – užtikrinti planetos poreikius, naudojant sveikus ir saugius sprendimus, užtikrinančius subalansuotą ir tvarų žemės ūkį, bus pasiektas tik tada, jei kasdien dirbsime stengdamiesi tapti pasaulinio lygio partneriu, pasitelkdami unikalius ir novatoriškus augalų būklės ir priežiūros sprendimus bei atkreipdami dėmesį į vietos ūkininkų iššūkius“.

  Rovensa Group

  „Rovensa“ prekės ženklo tapatybė

  Naująją prekės ženklo tapatybę suformavo „Rovensa“ grupę sudarančios įmonės. Kiekviena iš jų įvairiais būdais prisideda prie sinergijos skatinimo. Logotipą taip pat sudaro kiekvienos įmonės elementai.

  „Rovensa“ prisideda prie gerai subalansuoto ūkininkavimo, todėl ir toliau rūpinsis savo vartotojais, pasitelkdama tris verslo sritis: pasėlių apsaugą, pasėlių aprūpinimą maistinėmis medžiagomis ir  biokontrolę.

  Apie „Rovensa“ grupę

  „Rovensa“ – tarptautinė grupė, parduodanti produktus daugiau nei 70 šalių ir turinti buveines daugiau nei 25 šalyse. Įmonė turi gamyklų, mokslinių tyrimų centrų ir laboratorijų Brazilijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje ir Airijoje.

  „Rovensa“ priklauso privataus kapitalo Jungtinės Karalystės įmonei „Bridgepoint“. Grupė itin išaugo – tą rodo 44,3% apyvartos augimas pastaruosius dvejus metus (237 mln. EUR per 2017 m. ir 342 mln. EUR per 2019 m.; tikimasi, kad 2022 m. apyvarta pasieks 500 mln. EUR) ir pastovus EBITDA augimas.

  Grupė turi aiškią rinkos strategiją ir remiasi aukštos kvalifikacijos specialistų žiniomis.

  Visas „Rovensa“ įmones sieja bendra sinergija ir vienas bendras tikslas – gerai subalansuotas ūkininkavimas. Ši koncepcija apima skirtingus svarbiausius kiekvieno verslo aspektus, kurių bendras tikslas – skatinti tokius ūkininkavimo principus, kurie padėtų kurti saugius, sveikus, kokybiškus, ekologiškus, o taip pat ir skirtingoms komercinės maisto tiekimo grandinės grandims pelningus produktus.

  Rovensa Group

  „Rovensa“ įmonės:

  • „Ascenza“ – augalų apsaugos filialas, nepriklausomas generinių produktų Pietryčių Europos ir Brazilijos rinkų dalyvis, pirmaujantis Iberijoje.
  • „Tradecorp“ – augalų maistinių medžiagų ir biostimuliavimo sprendimų vystymo ir susijusių produktų gamybos ekspertai.
  • „Idai Nature“ – biokontrolės ekspertai. Įmonė kuria natūralius produktus iš augalų ir mineralų ekstraktų bei mikroorganizmų.
  • „OGT“ – „Rovensa“ įmonė, turinti lengvatinę prieigą prie didžiųjų rudadumblių ir naudojanti išskirtinį švelnios ekstrakcijos būdą, kuris išsaugo šviežiuose jūrų dumbliuose natūraliai susiformuojančius biostimuliacinius junginius.
  • „SDP“ – paviršiaus aktyvių medžiagų specialistai.
  • „Microquimica“ – mikrobiologijos ir biotechnologijos ekspertai.

  Norėdami daugiau informacijos, prašome kreiptis į baltics@tradecorp.sapec.pt