Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Oro Agri tapo Rovensa grupės dalimi

  Rovensa“, viena iš pasaulinių tvarių žemės ūkio sprendimų lyderių, baigė „Oro Agri“, pirmaujančios aplinkai nekenksmingų biokontrolės sprendimų tiekėjos, kurios produktai parduodami daugiau nei 80 šalių, įsigyjimo procesą.

  Nuo sausio 20 d. „Oro Agri“ sustiprins „Rovensa“ asortimentą biologinių žemės ūkio produktų sektoriuje, taip pat suteiks „Rovensa“ daugiau galimybių patekti į naujas strategines rinkas, tokias kaip JAV, Azija ir Pietų Afrika.

  „Oro Agri“ bus teigiamas „Rovensa“ augimo strategijos postūmis ne tik pasiekiamumo pasauliniu mastu, bet ir vertybiniu požiūriu. „Rovensa“ nuolat plečia savo produktų asortimentą, siekdama tvaresnių žemės ūkio sprendimų, darančių mažesnį poveikį aplinkai. Su „Oro Agri“ patentais apsaugotais ir registruotais biologiniais sprendimais mes sustiprinsime savo, kaip pirmaujančio, nepriklausomo biologinių sprendimų tiekėjo pozicijas pasaulyje“, – komentuoja Eric van Innis, „Rovensa“ generalinis direktorius.

  „Oro Agri“ generalinis direktorius Erroll Pullen vertina šį įsigijimą kaip laimėjimą abiems įmonėms. „Oro Agri“ savo klientams gali pasiūlyti gausų naujų tvarių veikliųjų medžiagų ir biologinės mitybos sprendimų pasirinkimą. Mes ypatingai džiaugiamės organiniu ir biologiniu „Rovensa“ turimu produktų asortimentu. Tai atveria puikias galimybes „Oro Agri“ verslui. Žengdama į priekį, „Rovensa“ įsipareigojimas būti lyderiu šiame vis svarbesniame rinkos segmente reiškia, kad „Oro Agri“ galės pasiūlyti savo klientams pažangiausius biokontrolės sprendimus. „Rovensa“ ir su ja susijusiems verslams galime pasiūlyti pardavimo ir rinkodaros komandą tokiose svarbiose rinkose kaip Šiaurės Amerika.“

  Sujungdamas abiejų įmonių stipriąsias puses, „Rovensa“ dar labiau sustiprins savo tvirtą įsipareigojimą siekti pokyčių žemės ūkyje, sutelkdama dėmesį į saugių, sveikų ir aplinkai nekenksmingų sprendimų kūrimą, koncentruodamasi į nuolat vystomus pažangiausius aplinkai, augintojams ir vartotojų sveikatai draugiškus produktus. Naudodama biologinius ir sertifikuotus ekologiškus „Oro Agri“ sprendimus, „Rovensa“ toliau stiprina savo tvarių žemės ūkio sprendimų katalogą.

  Apie Rovensa

  „Rovensa“, anksčiau žinoma kaip „Sapec Agro Business“, yra pirmaujanti pasaulio žemės ūkio pramonės rinkos dalyvė, turinti ilgametę istoriją, patirtį ir žinias šiame sektoriuje.

  2019 m. rugsėjo mėn. „Sapec Agro Business“ buvo pervadinta į „Rovensa“, siekiant sukurti prestižinį tarptautinį prekės ženklą žemės ūkio pramonės srityje. Dabar grupė yra suskirstyta į tris pagrindinius verslo padalinius: „Bio-Mitybos“, „Biokontrolės“ ir „Augalų apsaugos“. Turėdama biurus, gamyklas, tyrimų centrus ir laboratorijas Brazilijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje ir Airijoje, „Rovensa“ nuolat kuria platų novatoriškų sprendimų spektrą augalų sveikatingumui ir priežiūrai.

  Visos „Rovensa“ priklausančios įmonės dalijasi sinergija ir siūlo papildomų produktų katalogą, kurio tikslas yra tas pats: “Gerai subalansuota žemdirbystė”.

  + informacija: rovensa.com