Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Nauja „Tradecorp“ kietųjų produktų pakuotė

  „Tradecorp“ investavo į savo Sanchidrián gamyklą (Aviloje, Ispanijoje), kad įdiegtų naują pakavimo sistemą su keliais privalumais, tokiais kaip patobulinta maišų išvaizda kietiesiems produktams ir nauja 500 g. pakuotė.

  Patobulinta išvaizda ir individuali informacija

  Nauja 1 kg ir 5 kg maišų pakuotė reiškia, kad buvo patobulinta maišų išvaizda. Taip pat, vadovaudamiesi savo įsipareigojimu tiekti individualizuotus gaminius ir paslaugas tenkinant klientų poreikius, mes ir tęsime pakuotės informacijos individualizavimą pagal vietos kalbos, derliaus, žemės ūkio rekomendacijų ir t. t. reikalavimus. Mes tobuliname pakuotės išvaizdą, tačiau išlaikome savo įprastinį individualumą.

  Geriausias pakuotės pasiūlymas: nauja 500 g pakuotė

  „Tradecorp“ savo veiklą vykdo daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje, kurių charakteristikos ir poreikiai yra labai skirtingi. Įvedę naują pakavimo sistemą Sanchidriáno gamykloje, mes galėsime patenkinti mažesnių pakuočių poreikį, įskaitant dabar mūsų siūlomą mažesnę 500 g pakuotę didžiajai daliai mūsų biriu gaminių. „Tradecorp“ gaminių kokybė ir veiksmingumas dabar ir mažose pakuotėse.

  Didesnė pagarba aplinkai

  „Tradecorp“ įmonės požiūris į aplinką ir subalansuotą gamtinių išteklių naudojimą yra itin atsakingas. Todėl mes bendradarbiaujame su vietos įmonėmis rūšiuojant pakuotes ir joms naudojame perdirbtą kartoną – tai tik vienas iš daugelio mūsų atliekamų veiksmų siekiant apsaugoti aplinką.

  Naujasis pakuotės formatas yra mažiausio dydžio, o tai leidžia mums optimizuoti gamtinių išteklių naudojimą sumažinant kartono, kurį panaudojame produktų pateikimui, kiekį. Pavyzdžiui, naujoji 1 kg pakuotė leis mums sumažinti naudojamo kartono kiekį 64 proc. 1 kg supakuoto gaminio.

  Palečių pakavimo optimizavimas

  Naujasis pakuočių formatas sumažina medžiagų kiekį, būtiną gaminių pristatymui, bei leidžia mums patobulinti palečių pakavimą, optimizuoti transporto paslaugas ir atitinkamai mažinti energijos kaštus, reikalingus mūsų gaminių transportavimui.

  Naujas pakuočių formatas bus palaipsniui įvestas kitose šalyse, atsižvelgiant į vietos poreikius bei kiekvienos rinkos charakteristiką.

  Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų naują pakavimo sistemą Sanchidriáno gamykloje, nedvejokite susisiekti su mumis per savo vietos „Tradecorp“ biurą arba apsilankydami mūsų svetainės kontaktų puslapyje.