Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Humistar: jūsų partneris šiaudų mineralizacijos pagreitinimui

  Po derliaus nuėmimo, šiaudai lieka lauke ir dažniausiai naudojami kaip organinė trąša. Kad šiaudai būtų panaudojami kaip trąšos, dirvožemyje jie turi būti mineralizuojami ir išskaidomos į maisto medžiagas. Tačiau dėl didelio celiuliozės ir lignino kiekio šis procesas užtrunka ilgai, o skilimo greitis
  daugiausia priklauso nuo dirvožemio mikroorganizmų aktyvumo. Įprasta paspartinti mineralizaciją, naudojant azoto trąšas, bet ne visada gaunami rezultatai yra patenkinami.
  Siekiant padidinti šiaudų paskirstymo efektyvumą, Humistar gali būti naudojamas kartu su azotu. Humistar sudėtyje yra fulvinių ir huminių rūgščių, kurios pagerina dirvožemio struktūrą, todėl gauname geresnę aeraciją ir didesnį vandens kiekio sulaikymą dirvožemyje, taip sukuriant puikias sąlygas šiaudų skilimo mikroorganizmams.

  Humistar

  Humistar 2