Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  humistar – huminės ir fulvo rūgštys padės užauginti daugiau!

  Organinės trąšos pagamintos iš Amerikoje iškasamų Leonarditų, pagerinančios dirvožemio derlumą, struktūrą ir augalų šaknų vystymąsi.Taip pat, užtikrinančios geresnę oro apykaitą ir sulaikančios vandenį dirvožemyje. Šios trąšos padeda užtikrinti geresnį maisto medžiagų pasisavinimą ir suaktyvina natūralios dirvožemio mikrofloros vystymąsi.

  Trumpas pristatomasis filmukas lietuvių kalba: