Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Greitesnė šiaudų mineralizacija: Humistar kartu su azotinėmis trąšomis

  Augalininkystės ūkiuose susikaupia daug šiaudų, kurie dažniausiai panaudojami trąšai, todėl reikia tinkamai juos apdoroti Humistar ir azotinėmis trąšomis.

  Humistar – trąšos, kurių sudėtyje yra huminės ir fulvo rūgštys, galinčios pakeisti mėšlą. Humistar daro įtaką mikroorganizmų veiklai, gerina dirvos struktūrą, o svarbiausia padeda greičiau ir kokybiškiau mineralizuoti šiaudus.

  Trumpas pristatomasis filmukas lietuvių kalba: