Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Final K video

  Final K – tai „mažo druskingumo produktas“, lyginant su įprastai naudojamais produktais, tokiais kaip: kalio chloridas, kalio nitratas ir kalio sulfatas. Ką reiškia „mažo druskingumo produktas“?

  Šiame trumpame video reportaže rodamas augalo lapas, kuris yra padalintas į dvi dalis: viena lapo dalis yra nupurkšta su Final K, o kita lapo dalis – nupurkšta su kalio sulfato, tokios pačios koncentracijos, temperatūros, tirpalu.

  Video pabaigoje matome akivaizdžius rezultatus: Final K vis dar skystas, nesikristalizuoja, lengvai patenka i augalą per jo žioteles, nesudarydamas jokių kristalų ant lapo paviršiaus.

  Kitoje lapo dalyje, kurioje buvo naudojamas kalio sulfatas, matoma, kad laikui bėgant vyksta garinimo procesas ir skystis kristalizuojasi, palikdamas ant lapo mažus, netirpius druskų kristalus, kurie yra fitotoksiški augalui.

  Daugiau informacijos: Final K produktas.