Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Final K – didelis kalio pasisavinamumo efektyvumas

  Yra skirtumas tarp Jūsų pasėlių nupurškimo Kaliu ir žinojimo, kad Jūsų augalai Kalį iš tiesų pasisavino.

  Ar žinojote, kad ištirpę Kalcio ir Magnio jonai, dažniausiai randami “kietame vandenyje”, gali reaguoti su Kalio trąšomis, sudarydami nuosėdas, kurios gali sumažinti ar blokuoti Kalio pasisavinimą?
  Naujasis Tradecorp vaizdo įrašas leidžia lengvai parodyti reakciją, galinčią įvykti Jūsų purkštuve dėl kalio trąšų ir kieto vandens sąveikos.

  Pamatysite Tradecorp „Final K“ palyginimą su konkuruojančiu produktu – kiekviename produkte naudojama ta pati kalio žaliava, tačiau aukštesnė Tradecorp kokybė ir produkto sukūrimo procesas maksimaliai padidina Kalio pasisavinimą Jūsų augaluose.
  Akivaizdu, kad „Final K“ yra geriausias partneris gerai Jūsų investicijos grąžai!

  Daugiau informacijos: https://tradecorp.lt/product/final-k/