Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  „Tradecorp“ pasirašė EBIC (ang. „Code of Conduct“) elgesio taisykles, kurios reguliuoja augalų biostimuliatorių rinką

  Siekiant užtikrinti skaidresnę rinką dalyviams, gamintojams ir vartotojams, buvo įsteigta Europos biostimuliatorių tarnyba, reguliuojanti biostimuliatorių rinką. Šios taisyklės leidžia ūkininkams susipažinti su papildomais biostimuliatorių pranašumais ir jų svarba visais augalų augimo etapais. Pasirašydama šias taisykles, „Tradecorp“ įsipareigojo vykdyti verslą, kuris atitiktų aiškius etinius standartus:

  • „Tradecorp“ veikdama bet kurioje rinkoje laikosi visų įstatymų ir teisės aktų;
  • kuria saugius ir efektyvius produktus;
  • dirba su valstybinėmis institucijomis ir užtikrina skaidrią konkurenciją bei vartotojų apsaugą;
  • teikia reikiamą informaciją, palengvinančią klientų apsisprendimą.
  Įgyvendinant šias taisykles siekiama atitikti Europos reguliavimo reglamentą, kuris įsigalios netolimoje ateityje. „Tradecorp“ tikslas yra sukurti planą, kuris padėtų laiku įgyvendinti Europos reguliavimo reglamentą.   Daugiau informacijos: