Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  100% atsinaujinančios energijos visuose Tradecorp infrastruktūroje Ispanijoje

  Nuo 2020 m. lapkričio mėn. visose Tradecorp gamyklose Ispanijoje naudojama 100% atsinaujinanti energija.

  Atsinaujinanti energija

  Tiek pagrindiniame biure Madride, tiek Sanchidriáno (Avila) ir Albacete gamyklose naudojama elektra, pagaminta iš aplinkai nekenksmingų energijos šaltinių.

  Atsinaujinančios energijos naudojimas padeda kovoti su klimato kaita ir sušvelninti jos poveikį, nes ji neišskiria CO2 ar šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

  Ši iniciatyva papildo kitas įmonėje jau naudojamas energijos taupymo priemones, pavyzdžiui, inverterių įrengimas džiovinimo bokšto ventiliatoriuose, siekiant sumažinti elektros energijos sunaudojimą, ir katilinės šilumos izoliacija, kuri taip pat sumažino energijos išlaidas. Apšvietimas gamyklose buvo sukurtas taip pat atsižvelgiant į naudojamos energijos efektyvumą ir taupumą, maksimaliai išnaudojant natūralią šviesą ir pritaikant LED technologijas.

  Mes taip pat atidžiai stebime vandens suvartojimo, pakartotinio jo naudojimo ir perdirbimo procesus savo gamyklose. Pavyzdžiui, mūsų  gamykloje Albacete įgyvendinti patobulinimai reiškia, kad dabar pakartotinai galime panaudoti 50% sunaudojamo vandens ir išvalyti 100% išleidžiamo vandens.

  Tradecorp – įmonė, besilaikanti tvarumo įsipareigojimų

  Nuo pat savo veiklos pradžios „Tradecorp“ į esmines savo strategijos dalis įtraukė tokias sąvokas kaip tvarumas ir įmonių socialinė atsakomybė.

  Tradecorp parengė ambicingą planą, kuriame derinamas energijos vartojimo efektyvumas, tvarus išteklių valdymas ir kenksmingų dujų išmetimo į atmosferą mažinimas, siekiant saugoti aplinką ir grąžinti planetai bei visuomenei dalį mums teikiamos naudos. Tai įvyko įgyvendinant konkrečias iniciatyvas, kurios padeda kurti geresnį pasaulį.

  Tvirti įsipareigojimai

  Mes žinome, kad norėdami sukurti tvaresnę visuomenę, turime pradėti dirbti šiuo klausimu jau savo organizacijos viduje, įdiegiant tai į savo įmonės vertybes, nes „Įmonių tvarumas prasideda nuo įmonės vertybių sistemos ir principais pagrįsto požiūrio į verslą“ („Global Compact“). Štai kodėl 2012 m. mes pasirašėme Jungtinių Tautų Visuotinį Susitarimą. Tai darydami, mes suderinome savo operacijas ir strategijas su dešimčia principų, kurie JT deklaracijose siejasi su žmogaus teisių, darbo, aplinkos ir kovos su korupcija sritimis.

  Mes taip pat turime integruotą Kokybės ir Aplinkosaugos Vadybos Sistemą, sertifikuotą pagal ISO 9001 ir ISO 14001 standartus. Pastarasis garantuoja, kad savo Ispanijos gamyklose „mes saugome ir mažiname poveikį aplinkai, daugiausia dėmesio skirdami išmetamųjų teršalų kiekiui mažinti, efektyviam gamtos išteklių ir energijos naudojimui ir ISO 14001 minimizavimui. Mes taip pat esame pasaulinio gerosios žemės ūkio praktikos standarto nariai.