Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  „Tradecorp Lietuva“ pristato atnaujintą aplikaciją (APP): patikrinkite jos naujas funkcijas!

  Mūsų programėlės tikslas – padėti ūkiams pagerinti jų auginamų pasėlių derlingumą ir kokybę, nustatant maistinių medžiagų veiksmingumą ir greitai bei efektyviai teikiant geriausios praktikos sprendimus jų laukuose.

  Atnaujintą „Tradecorp“ programėlę dabar galima rasti tiek „Google Play“, tiek „iOS APP Store“.

  „Tradecorp APP“ funkcijos:

  1. Pasėlių poreikiai

  Programėlės naudotojai lengvai suras informaciją apie auginamų kultūrų (javai, rapsai, pupos, žirniai, kukurūzai, cukriniai runkeliai, bulvės, taip pat obuoliai, kriaušės, kopūstai)  pagrindinius poreikius, kaip ir kodėl jie reikalingi, ir galės pasirinkti geriausius „Tradecorp“ siūlomus sprendimus kiekvienai auginamai kultūrai, siekiant pagerinti jos derlių ir kokybę.

  2. Maistinių medžiagų trūkumas

  Augintojai taip pat ras daug nuotraukų, kuriose matomi pagrindiniai auginamos kultūros maistinių medžiagų trūkumai. Nustačius trūkumą, galima lengvai rasti ir sprendimą.

  3. Purkštuvo mišiniai

  Siekiant supaprastinti purškimui skirto mišinio paruošimo laiką ir procesą ir kad jis būtų optimalus, programėlė jos naudotojams suteikia visą informaciją, reikalingą purkštuvo mišinio paruošimui, aiškiai nurodant produktų eiliškumą ir suderinamumą.

  „Tank Mix“ siūlo daugiau nei 10.000 „Tradecorp“ produktų suderinamumo su skirtingais augalų apsaugos produktais derinius. Šia funkcija galima naudotis neprisijungus prie interneto!

  4. Vandens klinikos įrankis

  Programėlėje esantis vandens klinikos įrankis padės optimizuoti purškiamo vandens kokybę, atsižvelgiant į naudojamo vandens pH ir kietumą; tai galima padaryti paprasčiausiai apskaičiuojant teisingą „Spray Plus“ dozę, kurią reikia įpilti į purkštuvo talpą.

  5. Produktų katalogas

  Programėlė taip pat leidžia pasiekti visą atnaujintą „Tradecorp“ specializuotų trąšų, mikroelementų ir biostimuliatorių asortimento informaciją – atskiros kultūros kiekviename jų augimo etape, turinio sąrašas ir visi būtini patarimai pateikiami paprastai ir glaustai.

  Peržiūrėkite naujus sprendimus, kuriuos „Tradecorp“ neseniai pristatė Lietuvos rinkoje!

   

  Nemokamą programėlę galima atsisiųsti tiesiai iš „Google Play“ tiek „iOS APP Store“.