Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  „Tradecorp“ pristato savo Elgesio kodeksą

  2012 m. sausį „Tradecorp“ prisijungė prie bendro Jungtinių Tautų pasaulinio susitarimo. Šitai patvirtina „Tradecorp“ įsipareigojimą laikytis tam tikrų reikalavimų: žmogaus teisių, darbuotojų teisių, aplinkosaugos ir antikorupcijos reikalavimų.

  Siekiant užtikrinti šių principų reguliavimą ir laikymąsi  įmonės viduje visuose pasaulio regionuose, kur veikia „Tradecorp“ atstovybės,  buvo sukurtos Elgesio taisyklės:

  • Žmogaus teisės.
  • Darbuotojų darbo sąlygų ir saugumo užtikrinimas.
  • Produktų ir paslaugų kokybė.
  • Antikorupcijos taisyklės.
  • Pramoninių ir intelektualinių teisių apsauga.
  • Aplinkosauga.

  Taip pat sukurtas elektroninis paštas (bestpractices@tradecorp.sapec.pt), kuriuo „Tradecorp“ darbuotojai gali siųsti laiškus su klausimais ar komentarais, pranešti apie taisyklių pažeidimus.

  Tai padės „Tradecorp“ komandai daugiau žinoti, suprasti ir geriau taikyti Elgesio kodeksą įvairiuose regionuose. Šis dokumentas prieinamas ispanų, anglų, prancūzų, italų ir portugalų kalbomis.

  Codigo_de_conducta_EN_web-1