Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  „Tradecorp“ dalyvavo parodoje „Agrovizija“ 2014

  Žemės ūkio paroda „Agrovizija“ jau devintą vasarą sukvietė ūkininkus ir specialistus į tradicija tapusį renginį .

  Įmonės„Tradecorp International“ produktai žemdirbiams yra pakankamai gerai žinomi nuo 2001 metų. Šįkart buvo pristatomi ne tik produktai bei papildomo tręšimo technologijos, bet ir paslaugos.

  Viena sezono naujienų – momentinė vandens tyrimų analizė, susilaukė didelio parodos lankytojų dėmesio. Vandens kokybe, labiausiai naudojamo purškimams ir laistymui, susirūpino ne tik profesionalūs ūkininkai, bet ir sodininkai bei daržininkai. Dauguma žino, kad vanduo dažnai būna kietas, bet koks tiksliai, kokia priemonė efektyviausiai ir ekonomiškiausiai veikia, dažnam buvo tik spėlionė, ar naudojimas nežinant tikslaus poreikio ir gaunamo poveikio. Parodos metu tirtuose vandens mėginiuose buvo nustatytos gan kietą vandenį rodžiusios aukštos bikarbonatų koncentracijos. Beveik visais atvejais rekomenduota vandenį minkštinti naudojant „Tradecorp“ produktą „Spray plus“. Šis produktas ypatingas ir nuo kitų rinkoje esančių produktų skiriasi tuo, kad ne tik reguliuoja vandens pH, minkština patį vandenį, bet ir mažina ruošiamų tirpalų putojimą. Tai visų pirma saugus naudojimui ir gerinantis augalų apsaugos priemonių veikimą. Labiausiai tai pasakytina apie generinius produktus, kurių sudėtyje dažniausiai nebūna priedų ir stabilizatorių, dedamų dėl pigesnės kainos. Ūkininkui šiandien svarbiausia žinoti, kad „Spray Plus“ yra privalomas naudoti tirpaluose su herbicidais, ypač glifosatais. Kaina 1 ha paprastai būna tik apie 2–2,5 Lt, o nauda – apie 30 proc. veiksmingesni augalų apsaugos produktai, lengvai tirpstančios ir augalų pasisavinamos trąšos, apsauga nuo purkštukų užsikimšimo, išliekantis poveikis net palijus.

  Kita „Tradecorp“ populiarinama paslauga yra fluorimetriniai augalų lapų matavimai. Pasak patentuotos laboratorijos specialistų, „Matuojant lapų fotosintezės aktyvumo sutrikdymą, aparatas gali nustatyti maisto medžiagų poreikį, kurį augalas pajus per artimiausias 10–20 d. Matavimo išskirtinumas paremtas laboratorijos duomenimis, kurie kaupti 12 metų“. Parodos lankytojai, atsinešę augalų lapus, jau po pusvalandžio galėjo sužinoti rezultatus. Jie nustebino kukurūzų ir cukrinių runkelių augintojus. Matavimai parodė, jog būtent tuo metu ir tuo augimo tarpsniu vyraujant konkrečioms oro sąlygoms, augalų poreikis manganui, azotui ir magniui buvo labai didelis. Pateikus aiškias ir informatyvias rekomendacijas, ūkininkai džiaugėsi, jog nebereikės svarstyti, kurių elementų augalams trūksta labiausiai tuo metu. Agrovizijos metu analizės buvo daromos visiškai nemokamai, todėl susilaukė didelio lankytojų susidomėjimo.