Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Tradecorp“ Baltijos grupė išaugo! Susipažinkite su naujaisiais delegatais

  „Tradecorp“ plečiasi ir nuolat stengiasi teikti tik geriausias paslaugas savo klientams, todėl „Tradecorp“ grupės Baltijos šalyse taip pat auga, priimdamos keturis naujus techninės srities vadovus Latvijoje ir Lietuvoje. Šie delegatai dirba kartu su savo išskirtiniu tiekėju „Baltic Agro“, kad galėtų teikti asmeninę ir profesionalią paramą techniniais klausimais bei vykdant pardavimus vietos žemės ūkio rinkose Latvijoje ir Lietuvoje.

  Dr. Renata Laurė, Baltijos šalių „Tradecorp“ direktorė

  Išskirtinis „Tradecorp“ partneris „Baltic Agro“ Baltijos šalyse daugiau nei 15 metų pastaraisiais metais nusprendė sustiprinti savo veiklą vietos rinkose. Tokiu būdu pardavimų parama naujiems delegatams ir kruopštus techninis aptarnavimas padeda siekti šio tikslo. Dr. Renata Laurė, Baltijos šalių „Tradecorp“ direktorė prižiūri šią grupę ir padeda didinti pardavimus bei užtikrinti klientų aptarnavimo kokybę.

  Susipažinkite su šiais Baltijos šalių delegatais:

  „Tradecorp Latvija“:

   

  Dace Strautina, Latvijos Kuržemės ir Žiemgalos regiono delegatė

  Armands Bračs, Latvijos Kuržemės, Latgalos ir Vidžemės regiono delegatas

  „Tradecorp Latvija“ grupei atstovauja Dace Strautina, kuri yra Kuržemės ir Žiemgalos regiono delegatė bei Armands Brač, Kuržemės, Latgalos ir Vidžemės regiono delegatas.

   

  „Tradecorp Lietuva“:

   

  Albina Gofman, Lietuvos Šiaurės, Centrinių ir Vakarų regionų delegatė

  Egidijus Romikaitis, Lietuvos Pietų ir Pietryčių regionų delegatas

  „Tradecorp Lietuva“ grupei atstovauja Albina Gofman, Lietuvos Šiaurės, Centrinių ir Vakarų regionų delegatė bei Egidijus Romikaitis, Lietuvos Pietų ir Pietryčių regionų delegatas.

   

  Norėdami sužinoti daugiau apie „Tradecorp Latvija“ ir „Tradecorp Lietuva“, apsilankykite jų interneto svetainėse:

  „Tradecorp Latvija“: http://tradecorp.lv/

  „Tradecorp Lietuva“: https://tradecorp.lt/