Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  “Rovensa Group” pristato “Rovensa Next” – naują pasaulinį bioracionalių sprendimų žemės ūkiui verslo padalinį

  – Dešimt “Rovensa Group” įmonių, besispecializuojančių holistiniame bioracionalių sprendimų asortimente: “Agrichembio”, “Agrotecnología”, “Idai Nature”, “Microquimica”, “MIP Agro”, “OGT”, “Oro Agri”, “Rodel”, “SDP” ir “Tradecorp”, turinčių 14 gamyklų visame pasaulyje ir savo sprendimus platinančių daugiau nei 80 šalių, sudarys naują pasaulinį verslo padalinį.

  – „Rovensa Next” bus visapusiškas, novatoriškas įmonės žemės ūkio sprendimų ir technologijų asortimentas, skirtas tvarios žemės ūkio ateities kūrimui ir jo bio-transformacijos skatinimui.

  – Sukūrus šį verslo padalinį, „Rovensa Next” tampa pasauline novatoriškų bioracionalių sprendimų lydere, rodančia pasaulinę patirtį kartu su regioninių rinkų žiniomis, taikant holistinį ir integruotą požiūrį į augalų ir dirvožemio sveikatą – nuo sėklų iki lentynų.

  BERLYNAS, 2023 m. vasario 8 d. – susidūrę su pasauliniais iššūkiais dėl didėjančio gyventojų skaičiaus ir klimato kaitos, be visų kitų, ūkininkams reikia ir sprendimo, kaip išmaitinti planetą, naudojant sveikus ir saugius sprendimus. Šiandien „Rovensa Group”, pasaulinė žemės ūkio sprendimų tvariam žemės ūkiui lyderė, į tai atsako su „Rovensa Next” – nauju pasauliniu verslo padaliniu, skirtu bioracionaliems žemės ūkio sprendimams, kuriais siekiama grąžinti Žemei tai, ką ji mums duoda. „Rovensa Next” šią savaitę debiutuoja „Fruit Logistica Berlin” – pirmaujančioje šviežių vaisių pramonės parodoje.

  „Rovensa Next” vienija 10 „Rovensa Group” įmonių, sukurdama holistinę naujoviškų bioracionalių sprendimų platformą, kuria siekiama formuoti tvarią žemės ūkio ateitį ir paskatinti jos bio-transformaciją. Po šio pranešimo „Agrichembio”, „Agrotecnología”, „Idai Nature”, „Microquimica”, „MIP Agro”, „OGT”, „Oro Agri”, „Rodel”, „SDP” ir „Tradecorp” taps naujo verslo padalinio dalimi, junginčia vietinių regionų technines žinias, inovacijas ir komandas, dirbančias kartu su ūkininkais ir platintojais, siekiant išspręsti tvarumo iššūkius, pasitelkiant pasaulinę “Rovensa Group” patirtį ir lyderystę.

  José Alfredo García, Co-COO Rovensa Next, Javier Callejha, incoming CEO Rovensa Group, Eric van Innis, CEO Rovensa Group and Carlos Ledó, Co-COO Rovensa Next

   „Rovensa Group” generalinis direktorius Eric van Innis teigė: „Su šiuo pavyzdiniu projektu „Rovensa Next” ir mūsų holistine bioracionalių sprendimų platforma žengiame strateginį žingsnį į priekį, siekdami savo tikslo būti gerai subalansuotų ir tvarių sprendimų žemės ūkiui tiekėju. Ūkininkams ir platintojams nereikia vieno produkto ar kelių bendrojo naudojimo produktų; jiems reikia specializuotų patarėjų, padėsiančių jiems sukurti stiprią strategiją, kurioje būtų atsižvelgiama į jų vietinę aplinką ir joje esančius iššūkius. „Rovensa Next” yra mūsų atsakymas į mūsų partnerių tvaraus pasėlių valdymo poreikius, kurie leistų gaminti saugius ir sveikus, geresnės kokybės ir didesnio derliaus produktus.”

  Siekdama tvarumo, inovacijų ir techninių žinių, „Rovensa Next” vienija pasaulinį 30 tyrimų ir plėtros laboratorijų, kompetencijos centrų, laukų ir šiltnamių tinklą; 14 gamyklų; daugiau nei 84 partnerystes su mokslinių tyrimų centrais ir universitetais; 100 MTEP ir inovacijų specialistų; ir atsidavusią daugiau nei 850 ekspertų komandą. Visa tai leidžia „Rovensa Next” tapti pažangiausių tyrimų pionieriumi, siekiant sukurti efektyvesnius ir aplinką tausojančius bioracionalius sprendimus, kurie nepakenktų efektyvumui ar kokybei.

  Carlos Ledó, „Rovensa Next” veiklos vadovas, pakomentavo: „Didėjant gyventojų skaičiui pasaulyje ir greitai besikeičiant klimatui, yra aiškus poreikis pertvarkyti žemės ūkio sektorių. „Rovensa Next” sukūrimas, kurį sudaro dešimt prekinių ženklų, ir kurių DNR yra iniciatyvumas, suteikia mums teisingų talentų, praktinių žinių, patirties ir naujovių, kad galėtume paskatinti būtinus pokyčius žemės ūkyje. Dabar atėjo laikas tvariai pertvarkai.”

  José Alfredo García, „Rovensa Next” veiklos vadovas, pridūrė:Mes norime būti patikimu partneriu, kuris padeda mūsų klientams vykdyti tvarią transformaciją, nepakenkiant efektyvumui ir derlingumui. Mūsų unikali pridėtinė vertė yra mūsų lauko ekspertų komanda, dirbanti su augintojais, kad suprastų jų poreikius ir išspręstų iššūkius, su kuriais šie susiduria. Sujungdami visą savo vietinę ir specializuotą įvairių kultūrų ir geografinių vietovių patirtį į vieną pasaulinį sprendimų asortimentą, siekiame padėti klientams palengvinti ar net pradėti bio-transformaciją, galiausiai padėdami formuoti bendrą tvaresnę ateitį.”

  Su naujuoju verslo padaliniu „Rovensa Group” tikisi, kad iki 2025 i m. apyvarta sieks daugiau nei 1 mlrd. EUR. Šiandieninis pranešimas žymi pasaulinio perėjimo prie „Rovensa Next” pradžią, kurios įgyvendinimas vietinėse rinkose pasauliniu mastu prasidės nuo 2023 m. liepos mėnesio.

  Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.rovensanext.com

  i „Rovensa Next” duomenys, įskaitant 10 apjungtų įmonių ir „Cosmocel“ įsigijimą.

  Apie “Rovensa Group”

  „Rovensa Group” – pasaulinė žemės ūkio sprendimų tvariam žemės ūkiui lyderė. Tai įmonių grupė, kurianti, gaminanti ir parduodanti žemės ūkio sprendimus, padedančius ūkininkams gaminti saugų, sveiką ir maistingą maistą visiems.

  Įsipareigoję daryti teigiamą poveikį per savo įmones, daugiau nei 4000 darbuotojų kasdien stengiasi prisidėti prie mūsų misijos išmaitinti planetą. Turėdami daugiau nei 30 mokslinių tyrimų ir plėtros (MTEP) eksperimentinių centrų ir laboratorijų visame pasaulyje, vadovaujame pokyčiams žemės ūkyje, pasitelkdami mokslu grindžiamas naujoves, kad nuolat plėtotume novatoriškus žemės ūkio sprendimus, skirtus išsaugoti ir gerinti dirvožemį, aplinką ir žmonių sveikatą. Mes teikiame ūkininkams, esantiems 80 šalių visame pasaulyje, papildomą biomitybos, biokontrolės ir pasėlių apsaugos sprendimų asortimentą, kad palaikytume perėjimą prie labiau subalansuoto žemės ūkio, leidžiančio jiems auginti didesnį kiekį ir aukštesnės kokybės maistą su mažesniu gamtos išteklių naudojimu.

  Daugiau informacijos rasite www.rovensa.com