Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Kokybiški produktai palengvins darbą Jūsų ūkyje!

  Medžių lapai jau pradeda dažytis ruda, oranžine ir raudona spalvomis.

  Pirmieji rudens pranašai – spalvingos chrizantemos prekybos vietų lentynose. Latvijos gėlynas “Sedumi” rūpinasi chrizantemų kiekio bei spalvų įvairove, kuri džiugintų mūsų akis.

  Šį karta “Sedumi” vadovas Sarmis Kalninš dalijasi savo įspūdžiais ir Tradecorp produktų naudojimo patirtimi šiltnamiuose auginamiems dekoratyviniams augalams.

  Kasdien savo šiltnamiuose naudojame 5 Tradecorp produktus: chelatus – Tradecorp AZ ir Ultraferro, biostimuliatorius ir antistresantus Phylgreen B-Mo ir Vegenergy, vandens korektorių Spray plus. Produktai yra kokybiški ir su jais lengva dirbti, sudarant tręšimo planus kiekvienai augalų grupei. Mums svarbu aprūpinti augalus visomis reikalingomis maisto medžiagomis visą jų augimo laikotarpį: nuo pasodinimo iki kol gėlės pasiekia klientą. Kokybiški produktai užtikriną dvigubą grąžą – palengvina darbą šiltnamiuose ir džiugina klientus gražiais, sveikais augalais.

  Produktų stiprybė – chelatinė forma, kuri užtikrina mikroelementų pasisavinamumą reikiamu momentu. Tais atvejais, kai augalai patiria stresą (karštis, sausra, vandens pH pokyčiai, EC pokyčiai, fitotoksiniai pažeidimai) biostimuliatoriai ir antistresantai padeda išvengti abiotinio streso ir sąlygoją greitesnį augalo atsistatymą po patirto streso. Biostimuliatorius Phylgreen padeda prieš ateinantį stresą prevenciškai apsaugodamas nuo abiotinio streso. Mes ir toliau dirbsime su aukštos kokybės Tradecorp produktais.

  Tradecorp rekomenduoja naudoti:

  –  Tradecorp AZ – vandenyje tirpios kompleksinės mikroelementinės trąšos 2,0-3,0 kg/ha 200 l vandens, tręšimas kartojamas kas 7-10 dienų visą vegetacijos laikotarpį;

  – Ultraferro – geležies chelatas 100 g/200 L vandens (koncentracija 0,05 %), vieną kartą kas 7-10 dienų;

  – Phylgreen BMo – iš jūros dumblių Ascophyllum nodosum natūralios trąšos gaunamas šaltuoju spaudimo proceso būdu – 1,0-2,0 L/200 vandens prieš numatomą abiotinį stresą.

  – Spray plus – vandens korektorius, skirtas vandens pH sureguliavimui ir vandenyje esančių kalcio ir magnio jonų neutralizavimui. Norma: 200-400 ml/1000 L vandens purškiant kartu su  augalų apsaugos produktais (rekomenduojama susisiekti su Tradecorp atstovais ir išsitirti savo vandens pH ir bikarbonatus).