Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti detalesnės informacijos Jums rūpimu klausimu, užpildykite formą apačioje ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime:

  Vardas

  El. paštas

  Tel.

  Šalis

  Specializacija

  Žinutė


  Aš įgalioju tvarkyti šiuos asmens duomenis susisiekimo, paslaugų teikimo ir informavimo apie „Trade Corporation International, S.A.“ („Tradecorp“) produktus bei paslaugas tikslais pagal Duomenų apsaugos ir Privatumo politikos sąlygas, nurodytas adresu Privatumo politikos sąlygas. Esu informuotas (-a), kad, norint atsakyti į visas susisiekimo užklausas iš šalių, kuriose bendrovė neturi buveinės ar vietinių biurų, mano asmens duomenimis gali būti dalijamasi su „Tradecorp“ atstovais ar platintojais toje šalyje. Žinau, kad galiu pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, ypač informacijos, prieigos, konsultavimosi, taisymo, prieštaravimo dėl tvarkymo ir šalinimo teisėmis, kreipdamasis (-i) į „Tradecorp“ duomenų apsaugos skyrių el. pašto adresu DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontaktai

  Tradecorp

  Jau dabar pasirūpinkime javų geresniu paruošimu žiemojimui…

  …ir gausesniu bei kokybiškesniu derliumi. Purkšdami žieminius javus herbicidais, padėkime jiems apsisaugoti nuo streso, skatinkime pirmąsiąs grūdų užuomazgas. Kartu su rudeniniu javų herbicidu naudokime Ruter AA, chelatines, per dirvą ir lapus veikiančias trąšas Tradecorp Cu, Mn, Zn.

   

  Daugiau informacijos: RUDENINIS PAPILDOMAS JAVU TRESIMAS 2015.09.29

  Plačiau: dr. Renata Laurė telefonu 8 699 41009