Slapukai Politika

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedideli informaciniai failai, kuriuos siunčia Svetainė ir kurie yra saugomi kompiuteryje arba įrenginyje, kuriuo naudodamiesi naršote Svetainėje.

Kam skirti slapukai?

Slapukai mums padeda atpažinti įrenginį kitų jo prisijungimų metu ir taip pagerinti naudotojo naršymo patirtį. Be to, jie taip pat padeda analizuoti Svetainės veikimą ir suprasti, kaip naudotojai naudojasi Svetainėje. Naudojant slapukus surinkta informacija yra anonimiška.

Svetainėje naudojamų slapukų tipas

Svetainėje naudojami techniniai ir analitiniai slapukai.

Techniniai slapukai. Techniniai slapukai padeda pagerinti naudotojo naršymo patirtį. Jie užtikrina tinkamą Svetainės veikimą. Mūsų Svetainėje naudojami techniniai slapukai yra „Trade Corporation International“ S. A. U, Parque empresarial Cristalia Edificio ONIC 5, 6ª planta Vía de los poblados, 3 28033 Madrid (Spain). slapukų sistemos dalis.

Analitiniai slapukai. Šie slapukai mums padeda suprasti, kaip naudotojai naršo Svetainėje, kad galėtume patobulinti ir pagerinti Svetainės veikimą. Naudojant šiuos slapukus surinkta informacija yra anonimiška. Analitiniai slapukai, kuriuos mes naudojame šioje Svetainėje, yra „Google Analytics“, Google Inc. („Google“), 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV slapukų sistemos dalis. „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius slapukus, tekstinius duomenis, saugomus jūsų kompiuteryje, siekdama padėti analizuoti Svetainės veikimą. Informacija, kurią slapukas sukuria pagal tai, kaip jūs naudojatės Svetaine (įskaitant jūsų IP adresą), bus siunčiama į vieną iš „Google“ serverių JAV ir ten saugoma. „Google“ naudos šią informaciją vertindama tai, kaip jūs naudojatės Svetaine, rengdama ataskaitas apie Svetainės veiklą interneto Svetainės operatoriui ir teikdama kitas paslaugas, susijusias su Svetainės veikla ir internetu. Be to, „Google“ taip pat gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, jeigu tai yra būtina pagal įstatymą, arba jeigu trečiosios šalys apdoroja informaciją „Google“ vardu. „Google“ nesies jūsų IP adreso su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Jūs galite atsisakyti slapukų naudojimo, pakeitę savo naršyklės nustatymus. Tačiau atkreipiame jūsų dėmesį, kad tokiu atveju jūs negalėsite naudotis visomis šios Svetainės funkcijomis. Naudodami „Google Analytics“ šiame tinklalapyje, jūs sutinkate, kad jūsų duomenis pirmiau aprašytais tikslais naudotų „Google“.

Slapukų blokavimas ir šalinimas

Naudotojai gali keisti savo nustatymus ir pašalinti slapukus savo naršyklės parinktyse. Norėdami keisti šiuos parametrus, žr. naudojamos naršyklės žinyno skirtuką.

Pavyzdžiui:

Kaip išjungti slapukus „Mozilla Firefox“, spustelėkite čia

Daugiau informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus „Google Chrome“, spustelėkite čia

Daugiau informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus „Internet Explorer“, spustelėkite čia

Daugiau informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus „Safari“, spustelėkite čia

 

Slapukai įdiegiami pradedant naršyti Svetainėje:

Pavadinimas Tikslas
1.     PHPSESSID Techniniai slapukai, užtikrinantys tinkamą Svetainės peržiūrą.
2.     __utma Analitiniai „Google Analytics“ slapukai, skirti naudotojams ir sesijoms atpažinti.
3.     __utmb Analitiniai „Google Analytics“ slapukai, skirti naujiems duomenų valdymo seansams ir apsilankymams Svetainėje atpažinti.
4.     __utmc Analitiniai „Google Analytics“ slapukai, skirti nustatyti, ar naudotojas iš naujo apsilankė ar atliko naują duomenų valdymo sesiją.
5.     __utmz Analitiniai „Google Analytics“ slapukai, skirti interneto duomenų srauto šaltiniui, nustatančiam, kaip naudotojas pasiekė Svetainę, saugoti.
6.     –utmv Analitiniai „Google Analytics“ slapukai, naudojami kai kuriems demografiniams naudotojų duomenims išskirti.

 

Naudotojas gali rasti daugiau informacijos apie slapukus čia:

https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage